Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az utcán ha...

Miért van az hogy az utcán ha hirtelen belenézek a kirakatba nagyon csúnyának látom magam?

Figyelt kérdés

tehát utcán a tükröződő felületeken sokkal csúnyábbnak érzem magam mint pl otthon vagy a suliban vagy bevásárlóközpontban?

a természetes fényen ezek szerint csúnya vagyok?

a hajam is kint vöröses pedig amúgy totál szőkés barnának tűnik máshol...és annyira csúnya vörösen :(


2011. márc. 17. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a kirakati "visszatükröződésbe" látom magamat "szépnek", viszont a sulis tükrökbe néha megijedek magamtól. XD Lehet a fények miatt is, vagy "mélyponton" vagy, nem vagy tele önbizalommal és így nem látod magad olyan szépnek.
2011. márc. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is rejtély volt ez, aztàn ràjöttem, hogy azért mert olyan tartàsom volt, hogy rossz volt magamra nézni "pillanatàban" aztàn azóta kihúzott hàttal megyek :D és úgy nem olyan rossz.
2011. márc. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Én is a kirakati tükröződésben látom magam szebbnek. Szerintem hiú vagy. Legalábbis nekem ezt szokták mondani, ha hibát találok magamon.
2011. márc. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Valaki hibát talál magát, és rávágják, hogy hiú... Istenem... Fogalomzavar, de csúnyán.


Kérdező, amikor tükörbe nézel, fel vagy készülve, tudod, hogy magadat fogod látni, ezért nem tudatosan, de elrendezed úgy a vonásaidat, hogy minél jobb legyen.

Ezt úgy tudod leellenőrizni, hogy tükörbe nézel, és ellazítod az arcizmaidat teljesen.

2011. márc. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!