Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Váll nélküli top alá mit...

Váll nélküli top alá mit szokás felvenni? Melltartó kilátszik alóla, a ruhában szivacs van, azzal meg össze vissza álla a mellem.

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
pánt nélküli melltartó! arról még nem hallottál?
2011. márc. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Pánt nélkülit én pl. nem találok ha igen 6000 ft annyit meg nem adok érte.:(
2011. márc. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én lecsatoltam a pántot a melltartómról, és nagyon szépen tartotta magát, ráadásul jobban is állt rajtam a top. :)
2011. márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De írta, hogy szivacs van a ruhában! A szivacs pont azért van, h ne kelljen melltartót venni a ruha alá. Ennek ellenére, nekem is mindig hülyén áll az olyan ruha, amiben alapból van szivacs. Én mindig kiszedem belőle, vagy ha nem tudom, megkérek egy varrónőt, hogy vegye ki.. és akkor szilikonpántos vagy pánt nélküli melltartóval hordom :)
2011. márc. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szivacsos ruha alá is veszek melltartót. Úgy nagyobb biztonságban érzem magam. Piacon 2000-ért veszem a pánt nélküli melltartókat, van olyan jó mint a bolti.
2011. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én a melletartómról lecsatoltam a pántot, és olyan mint a pánt nélküli
2011. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia!

Én is lecsatoltam a pántot a melltartómról, és nagyon jól állt a ruha:)

2011. márc. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!