Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dagadtnak minősülök?

Dagadtnak minősülök?

Figyelt kérdés

169 cm vagyok és 65 kg, viszonylag nagy melleim vannak(70 C) és nagy a fenekem is sajnos....dagadtnak számítok, le kéne fogynom vagy jó ez így?

L16


2011. márc. 19. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne egy képet látni de szerintem teltkarcsú lehetsz, ami nekem is és még sok embernek nagyon bejön :) Kép nélkül nemtudom megmondani hogy kéne-e fogynod de így szerintem jó ez így.
2011. márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

meg vagy elégedve magaddal? feszes sportos tested van?

számok alapján kicsit sok ez a 65 kiló de ha sportolsz és full izom vagy akkor viszont jó.

ha löttyedt narancsbőrös hájas vagy akkor fogynod kéne.

2011. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
képet!
2011. márc. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2011. márc. 21. 20:18
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Egy kicsit husis vagy, de ez még bőven belefér.
2011. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 nebula ***** válasza:
nem vagy dagadt...csak kicsit husi :) ezt sporttal és kicsit "fogyosabb" etrenddel valtoztathatsz ha nem tetszik
2011. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy dagi! Egy kicsit lehet husis, de [link] ... :)

És am 70C :O ilyen kicsi a hátszélességed? :O

2011. márc. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

annyira rossz képet festesz le magadról. nemminősítheted a saját alakod "dagadtnak" ilyen és ehhez hasonló testalakkal. annyira leértékeled magad..:D

komolyan olyan képet mutattál magadról az én szememben,mintha ilyen durvánkörte, aránytalan alakod lenne... de a képeken nem vagy kövér,szép alakod van szerintem:)

2011. márc. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: Korábban koleszban laktam és minden hétvégén baromi nagy sporttáskában vittem haza a tankönyveket és a szennyest, egyszer megmértem, kerek 15 kg volt, azzal sétáltam mindig kb 5 km-t.Ennek lett az az eredménye hogy a hátam nagyon izmos, és szerintem ezért is nincs úgymond meghízva.De nem tudom egyébként a bordáim is kilátszanak, úgyhogy deréktől felfelé még mondhatni vékony is vagyok, csak hát lejjebb...:S
2011. márc. 23. 17:20
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
dehogy vagy dagadt......sztem pontjó:)
2011. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!