Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vékony és szerintem szép...

Vékony és szerintem szép vagyok mégis mindenki csúfol iért? Ráadásul dagadtnak és rondának meg kiröhögnek mert vöröhajú vagyok! MIÉRT?

Figyelt kérdés

szerintem nem vagyok kövér!De mondjátok meg ti!

[link]


[link]


2010. márc. 19. 16:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

mert irigy(ek), vagy éppen nagyon bejössz neki(k).

Nagyon csinos kislány vagy.

2010. márc. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj már ilyen hülyeségeken! Úgysem fogsz tudni megfelelni mindenkinek, úgyhogy ne is akarj! Amúgy nem vagy dagadt, de mindig van valaki egy közösségben, akit cseszegetnek, okkal, vagy ok nélkül. Ez ilyen emberi szokás lehet.
2010. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
lehet h csunya a fejed és azért...attól még h nem vagy kövér nem jelenti azt h szép is vagy..és azért az alakod nem olyan hűű de joo..tornázz...
2010. márc. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Talán mert egy csöppet arrogáns és beképzelt vagy...? Bocs, de ebből a pár sorból nekem ez ugrott be, ami elég jó alapja szokott lenni a csesztetésnek. Baj tényleg nincs az alakoddal, de egy kicsit vegyél vissza az egóból. Az egészséges önbizalom az kell, de ez sztem kicsit sok.
2010. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hátha azért írtad h szted beképzelt vok mert azt írtam h szép vagyok azt nem úgyértettem hogy hű de nagyon szép vagyok hanem hogy szerintem nem vagyok csúnya mert megvagyok elégedve magammal és köszi a komikat jah még valami nem akarok beképzelt lenni remélem nem vagyok az nemszeretem ha valaki az :P de biztos én is szoktam az lenni ilyenkor majdnem mindenki! :(
2010. márc. 19. 17:16
 6/16 anonim ***** válasza:

Ne törödj velük...

Ismerem egyb. milyen érzés

Én 18évesen 165 cm-hez mozgok 43-47kg között...mikor hogy...

Amikor közelebb vagyok a 43hoz cseszegetnek a suliban,hogy milyen vékony vagyok...meg anorexiás..amikor közelebb vagyok a 47kilóhoz...akkor meg húúú nekem hurkáim vannak...

Aztán közbe meg akkor is vékony vagyok...

De ebbe az a lényeg,hogy sose vagyok jó...ha kevesebb vagyok ha több...egyszer túl vékony,máskor túl kövér.

Mert egyszer eltalálták hogy engem ezzel cseszegetnek...talán észrevették milyen érzékenyen érint a súlyom és eleve milyen érzékeny vagyok.Meg visszaszólni se nagyon tudok,egyszerüen ilyen vagyok.

De már nem törödök velük mondják csak a magukét.Sztem Te is tegyél igy.Egyáltalán nem vagy kövér nyugi!

2010. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszike:D meg én se szoktam már visszszólni :P
2010. márc. 20. 00:33
 8/16 anonim ***** válasza:
nem vagy kover, pont jo vagy
2010. márc. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nem vagy kövér, ne hallgass rájuk!
2010. márc. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Rakj be egy olyan linket, ami működik, vagy küldj privit, és megmondom
2010. ápr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!