Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szebb a műköröm, mint a...

Szebb a műköröm, mint a rendes? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Barátnőm (18) határozottan állítja. Mikor találkozunk, 100%, hogy lezajlik ez a beszélgetés:

-Miért nem csináltatsz műkörmöt?

-Mert a sajátom is hosszú, erős, és egészséges.

-Szerintem jobban járnál ha műkörmöt csináltatnál, mert sokkal szebb!

Hozzáteszem nem koszos, nem töredezett, mindig formára van reszelve, szépen ki van lakkozva. Aki ránéz a körmömre, elkezd irigykedni.(ezeket nem egoból mondom, tényleg így van).

Mi a véleményetek erről? Hogy lehet egy ilyen embert meggyőzni?


2011. márc. 21. 12:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Nincs ízlése. Szerintem a műköröm, akármennyire természetesre próbálják csinálni, egyszerűen ronda és "olcsó". Sokkal szebb az egészséges igazi köröm.
2011. márc. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd rá.

Eggyet értek veled,az sokkal szebb ha valakinek saját körme van.Lehet hogy csak irigykedik rád mert neked az eredeti is szép,neki meg műkörömmel lehet csak az.Én tuti valami olyat mondtam volna neki,vagy mondanák hogy:"Ne a körmömmel foglalkozzunk már,nem fogok divatból műkörmöt csináltatni,mert nekem nem tetszik,és a sajátommal is elégedett vagyok.Légyszives hanyagold már a témát!

Én ezzel próbálkoznék.Valahogy magyarázd meg neki hogy haggyon már békén a műkörömmel,mert te nem akarsz.Ő nyugodtan csináltassaon,de neked nem kell.Egy jó barátnő szerintem megérti.

2011. márc. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik mindkettő:D

De amúgy ez akkora baromság ki az a nem normális aki a barátnője körmére irigykedik?:D

2011. márc. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem praktikusabb és szebb a műköröm. Nekem régen amikor volt időm rá, akkor meg volt hosszúra növesztve a körmöm, ki volt lakkozva szépre, mintát is alkottam rá, sokan azt hitték, hogy körmös csinálta. Utána kipróbáltam a műkörmöt, megtetszett, persze sokáig nem találtam megfelelő körmöst, csak a negyedik vált be igazán. Ő megcsinálja gyönyörűszépre, nagyon igényesen, akrilfestéssel rajzol rá különleges dolgokat és amit még nagyon szeretek, hogy kibírja több, mint egy hónapig is, míg a saját körmöm lakkozását 2-3 naponta muszáj volt csinálnom, mert lekopott. Tehát én csak pozitívumot tudok mondani róla. Sőt ez keményebb is, mint a saját körmöm, könnyebb így takarítani meg sokmindent csinálni.
2011. márc. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem műkörmöm van de azért mert az enyém soha nem nő meg hosszúra!:S

De ha olyan lenne mint a tied és megnőne szépre akkor nem csináltatnék műkörmöt!

Nem értem a barátnődet,neki nem mindegy neked van e vagy nincs?

2011. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%

Műkörömtől körömbetegségek alakulhatnak ki. Töredezetté válik a saját körme. Hát ha neki ez kell...

A saját köröm mindig szebb ha rendben van tartva, ő csak kib*szott lusta ehhez, mint sokan mások is. Különben senkinek nem lenne műkörömre szüksége, csak a saját körme ápolására.

2011. márc. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nem tetszik a műköröm. Igaz, a zongora miatt úgyis muszáj rövidre levágni a sajátom, szóval nem is lehetne műkörmöm.

De nem arról van szó, hogy savanyú a szőlő, egyszerűen nem értem, miért jobb, ha az embernek műanyagdarabok vannak a kezén. Plusz egy csomó felesleges idő és pénz.


Kérdező, szerintem egyszerűen mondd meg neki, hogy nem kívánsz a témáról beszélni, majd ha jónak látod, akkor kikéred a tanácsát. És valahányszor szóba hozza, mondd ezt.

2011. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Mindenből jobb a természetes, az eredeti. Abban az esetben megértem, hogy valaki műkörmöt csináltat, ha a sajátja ronda, de ha valakinek szép,erős körme van, felesleges tönkretenni műkörömmel.

Nekem a csilli-villi minták se tetszenek, számomra nagyon közönségesnek hat.

Sokkal szebb egy szép, ápolt saját köröm, akár csak egy átlátszó, fényes körömlakkal.

Amúgy ha megnézed, egy külföldi "sztár" vagy ismert modell sem hord műkörmöt. A természetes köröm hódít, úgyhogy nehogy megcsináltasd.

2011. márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%

Az igaz köröm sokkal szebb és egészségesebb..

Van egy ismerősöm aki lassan 3 éve hord műkörmöt..Ez idő alatt soha 1 napot nem pihent a körme..Nemrég kiderült,hogy lesz egy komoly gerincműtéte,és az orvosa jelezte neki,hogy vetesse le a műkörmöket..Fontos,hogy lássák az igazi körmeit.3 év után leszedette,és még a műkörmös is meglepődött,hogy csak egy vékony hártya volt a köröm helyén..A műtétet törölték amíg a körmei helyre nem jönnek,mert az orvos nem vállal rizikót az esetleges fertőzések miatt...Ennyit a műkörömről.

Soha nem csinálnék ,mert nemcsak ronda,de bizony egészségtelen..

2011. márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%
Én nem értem meg akkor sem ha ronda valakinek a körme meg akkor sem ha ráfogja hogy nem nő meg. Tegyen inkább az ellen hogy ronda legyen, és azért is hogy normálisan nőjön. Mert az egészséges köröm az bizony szép és nő is rendesen. Akinek nem az kezdje el ápolni mert egész életében úgysem viselhet műkörmöt.
2011. márc. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!