Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok? 8. osztályba...

Mit gondoltok? 8. osztályba műköröm (ami egyszerű és izléses) és melírozott haj (aminek természetes hatása van)?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 20:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%

Hova nem fajul már a világ...:S Egy kis melírra még azt mondom oké (bár én 20 éves vagyok és kibírtam eddig is minden festés nélkül...), de a műköröm szerinted nem túlzás egy 13-14 éves lánynak? :S

Most nem cseszegtetésnek, de te mit művelsz majd a testeddel akkor 18-20 évesen???

2010. júl. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon rendben van, ha nem csatlakozik hozza egy p*csa termeszet ;)
2010. júl. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
58%
általános iskolába? ne viccelj már! naná h gáz...
2010. júl. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
58%
szerintem főőleg a műköröm elég túlzás. Én 20 vagyok de pl az én hajamat életben egyszer nem látta festék.Műköröm pedig szerintem még középiskolásoknak sem való( jó mondjuk 4.esnek már oké ) nem hogy általános iskolásnak. Teljesen mindegy h egyszerű és ízléses .. egy 8.os még gyerek.
2010. júl. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
56%

hehe:D

én nem tudom ti hol éltek de a mai 14-15 évesek idősebbnek néznek ki[legalábbis többségük] nekem volt olyan osztálytársam aki ezerszer durvábban nézett ki ésszinte az osztály felének volt múkörme..sima suliba jártam..

ENNYI:D

2010. júl. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
38%
gáááááz
2010. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%
14 évesen az a szép, ha nem sminkeled magad túl és nincs befestve a hajad, nincs műkörmöd, stb. azaz,ha természetes vagy. és várj szerintem ezzel úgy kb. 3 évet. kicsi vagy még, csak te hiszed,h már nagy vagy. ez a tinikor. ha már most 'mű' vagy, később rád sem hederítenek.
2010. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
63%
én is csak 18 évesen csináltattam körmöt. nem is volt jó, megbántam. gépelni sem tudtam vele. beleakadt mindenbe és tökre nem volt jó érzés. olyan volt,mintha egy kupak lett volna a körmömön. pedig aztán nem volt nagy. a hajamat 3. végén csináltattam meg.
2010. júl. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%

15 éves korom óta rendszeresen van műkörmöm kisebb szünetekkel, h néha lélegezzen a köröm. Sok buta ember mondja, h gombás lesz a körmöd stb... Ez nem igaz csak ápolni kell. A hajfestés dettó. Barna az eredeti hajszínem, voltam szőke, most fekete vagyok. Az a fontos h ne azért csináld ezeket mert "menő" akarsz lenni, hanem mert neked tetszik. És ha egyszer megcsináltatod ezeket ápolni kell. A hajadat balzsamozd, ha vasalod használj hozzá valami löttyöt ami erre van. A körmödre pedig vmi olajat. Én a "Sun" nevűt használom, azt a körömágyadhoz kell kenni naponta 1x, 2x. Bár ez mindenre használ, még a gyulladásokra is, lehet kapni nagy tubusban is leégésre.


Többi válaszoló! Nem értem mi a bajotok. Ha szexelne és azzal kapcs írna ki kérdést akkor az lenne a baj. A műköröm és egy kis melír még nem a világ vége. 15 éves lesz, most próbálja ki, ha nem tetszik neki nem csinálja többet. Vagy ettől a ti szemetekben ri*anc lesz? Nem értem miért lenne az. Most alakul ki a személyisége, ha neki ez tetszik akkor csinálja.


Nálunk az osztályban több mint 50% festi a haját stb... Igaz közülük többen "plázapitsák?!" Kis nyávogósak, idegesíti őket ha vizes lesz a hajuk, ha koszosak lesznek stb, de nekem ezzel sincs bajom. Attól még normálisak, össze tudnak adni 2 számot, és el tudok velük beszélgetni.


Nehogymár ezért ítéljünk el valakit könyörgöm.

2010. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

23:44-es vagyok.

Még annyit h egy műköröm akár olyan is lehet amit észre sem vesznek. Lehet rövid, aminek az eleje fehér és át van kenve átlátszóval. Nem muszáj méteresnek lennie.

2010. júl. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!