Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Naponta hány felülést kell...

Naponta hány felülést kell csinálnom hogy szép lapos, egy picit kockás legyen a hasam? És mennyit fussak, hogy az aránylag vastag combom izmos legyen? Vastagabb csontozatú is vagyok :Sén így nem vezsek fel füldőruhát, se pólót, se rövidgatyát :S lány

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 16:15
 1/8 anonim válasza:

kb. 5 felülés,60mp pihenés. ez 10x

futáás napi 1óránál nem kell több.

és am arra a gugolás-felálás is jó gyakorlat..

2011. márc. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! és guggolásból mennyit?
2011. márc. 21. 16:28
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Én napi 200 felülést csináltam és semmi haszna nem volt.

A futás az jó ötlet a hasadat is formálja, kezd heti 3-4szer 5-5 perccel, majd minden héten növeld 5 perccel. És ha már jól bírod mehet egybe is.

2011. márc. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Ha napi 200 felülésnek nincs hatása, akkor szerintem nagyon rosszul csinálhatod. :S

Kezdd olyan 50-nel, aztán szép lassan növelheted a adagot. De szerintem a hasprés is elég, és kevésbé terheli a gerincet. Viszont ahhoz, hogy kockás legyen, az kell, hogy ne legyen rajta zsír, és persze nem kevés idő. De mindenképpen laposabb hasad lesz elég hamar. ^^

A guggolást viszont annyira nem javaslom, ugyanis eléggé megterheli az ízületeket. Főleg ha esetleg kicsit súlyosabb vagy (bár a kérdésedből nem ez jön le :) )

Amúgy meg ne legyél szágyenlős, elég kevés embert látni, akinek tökéletes az alakja, és mindenki jobban el van foglalva magával, minthogy mások hibáit nézegesse. xD

Ja! Járj biciklivel, ahová csak teheted! Praktikus és jó alakformáló, esetleg a bérleted is megspórolhatod. Bár ezt se napi 30 kilométerrel kezdd el.

2011. márc. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát 155 cm kb/55kg max. a hasam nagyon nagy :S:S nem az a kis pocak :S ha jó idő van (itt nálunk esik az eső :S) biciklivel járok suliba ami kb 3.2 km és ugye haza is jövök, van hogy zeneiskolába megyek vagy különórára oda is biciklivel télen mikor jeges minden akkor gyalog.. meg elmegyek sétálni ki a parkba a haverokhoz, meg néha lovagolok is .. de nagyon néha.. de igazából nincs rajtam sok súlyfölösleg, csak duci vagyok..
2011. márc. 21. 21:05
 6/8 habibi ***** válasza:
79%

egyél kevesebb szénhidrátot, és több fehérjét, legyen egy "időhatárod",pl. 19:00, ami után már nem eszel. Vacsira ne nagyon egyél szénhidrátot, vagy ha igen, keveset belőle és mindig legyen vmi könnyű ez az étkezésed. Testmozgásnak jó a futás, csak fokozatosan kell mindig növelni a távot, a biciklizés is jó. Én még azt szoktam, h. ha nézek egy filmet, akkor a földre egymásra rakok pár vastag könyvet és mögé állok és a lábaimat a könyvszintig emelgetem. ezt ki lehet bírni az egész film alatt. jó formálja a feneket.

vagy: lefekszek a földre és a lábaimat felhúzom, majd vissza kinyújtom, jó az alhasra, én már 5 után érzem, h. onnét dolgozok.

esetleg: a földre teszek egy puha plédet, rátérdelek és lassan ráülök a sarkamra. (remélem érthető)-ez kb. ameddig jólesik. jó a combokra.

2011. márc. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen érthető köszönöm a válaszokat! :D
2011. márc. 24. 14:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Tévhit, hogy a felüléstől kockás lesz bárki hasa. A legfontosabb a szénhidrát szegény étrend, illetve sok kardió edzés (pl. futás). Ha lemegy a testzsír egy bizonyos % szint alá, "magától" megjelenik a hasizom kontúrja. Hasizom nem attól látszik, hogy megnő, hanem attól hogy elvékonyodik felette a zsírréteg.
2014. szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!