Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olívaolaj hajra? Vagy esetleg...

Olívaolaj hajra? Vagy esetleg valami más ötlet, ricinusolaj vagy egyéb hajnövesztő, ápoló?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám h feltöredezik a hajam és így hiába növesztem..már mindent szedtem rá pl.forcapil, ami jó csak nem nőtt tőle semmit, és tisztára el vagyok keseredve mert majdnem fenékig érő hajam volt..most meg a vállam alá ér:S Kipróbáltam ma az olívaolaj pakolást.. kb 5 evőkanál olaj, 1 méz, 1 citrom meg egy tojássárgája..ez így jó? Másfél órát volt a hajamon de nagyon nem látok változást.."nem kelt életre"(max egy picit) mint ahogy sok helyen olvastam...Esetleg egész estére rajta kéne hagynom? Meg gondolom az első alkalom után ne várjak csodát... Tud valaki esetleg ajánlani valamit amitől tényleg látványosan gyorsan nő? Esetleg a ricinusolaj jobb? Azt olvastam az gyorsan növeszti! Viszont azt hogyan állítom össze?(pakolást) Most elkezdtem c-vitamint szedni, bérescseppet meg kovaföld kapszulát! És reménykedem:( Előre is köszi a válaszokat, ötleteket!
2011. márc. 20. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az olvia olaj(as pakolás) száraz hajra jó. Bár én csak simán az olajat kenem a hajamra, (vasalom igen...) de nem vettem észre hogy gyorsabban nőne tőle a hajam. Szerintem a ricitus olajat próbáld ki, arról olvastam hogy attól gyorsabban nő a szempilla/szemöldök. De hogy a haj is...? Azt nem tudom.


15/L

2011. márc. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%
Szia! Én ugyanezzel a gonddal küzködtem majdnem 3 évig...Egy centivel sem lett hosszabb a hajam,mert amennyit nőtt, annyit vissza is törött! Próbáltam rá olivaolajtól kezdve mindent, semmi nem segített! Aztán póthajat rakattam, mert mondta a fodrászom,hogy úgy gyorsabban fog nőni és nem töredezik majd! Nem igen hittem neki, de igaza lett! A saját hajam nagy része védve van a külső károsító hatásoktól a póthaj miatt, ráadásul a póthajnak van súlya, ami által gyorsabban nő a hajam is! lassan 11 hónapja van póthajam, de már hosszabbat kellett felrakatnom,mert a 45-50 centis haj hossza megegyezett a sajátoméval!Plusz, amiket tudok ajánlani, ezek is biztos sokat segítenek, ha nem akarsz póthajat! Elöször is NE szárítsd forró levegővel a hajadat, csak langyos vagy hideg levegővel, még jobb ha van időd és hagyod,hogy magától száradjon, illetve az ionos hajszárítók nagyon jók! Fodrászkellékesben találsz kókusztejes pakolást (nagy kiszerelés és 800 Ft körül van, nekem hónapokig elég!!!) és infinity proffesional hajbalzsamot (ez szintén nagy kiszerelés és olcsó). Ezeken kívül az alfaparfnak van egy hajvégápoló olaja, ami nagyon jó! Amikor még fizes a hajad, a hajad végén oszlass egy pár cseppet és nagyon jó ápolja, plusz ha száraznak érzed a hajad, akkor is elkenhetsz rajta pár cseppet! És ami még fontos, ha vasalod a hajad, hogy jó minőségű hővédő spray-t használj! Nekem a Tony&guy vált be a legjobban!Remélem tudtam segíteni!
2011. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!