Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A japán (keleti, ázsiai)...

A japán (keleti, ázsiai) csajok, vagy a nagy szemű lányok + nagy cici husis arc szebbek mint a karakteres arcú, esetleg kisebb szemű, kis mellű (de formás, arányos) és európai fehér csajok?

Figyelt kérdés

pl japánok szebbek mint a magyar lányok vagy más nők? inkább nagyobb homlok a nyerő vagy a kicsi, a kerebb arc vagy az ovális, a húsosabb ajkak vagy a vékony kicsi, a fehér porcelán baba bőr, esetleg arcrózsák, vagy a barna bőr, az erősebb darkosabb smink, vagy a pl lightosabb titkárnős smink, szemüveges csajok vagy anélküliek, esetleg napszemcsi, piercinges arcúak, vagy tetováltak, szélesebb állkapocs vagy keskenyebb, kerekebb,

vámpírfogú, nyuszifogú vagy egérfogú inkább

esetleg rés a fogak közt elől?

frufru vagy nem frufru? tépett haj vagy egyenesre vágott, tupir vagy nem tupir, szög egyenes vagy göndör, hullámos, hosszú vagy váligérő esetleg rövidebb, vörös, lila, fekete, barna, szőke?


2011. márc. 25. 01:37
 1/8 A kérdező kommentje:

és a bakancs, körömcipő tűsarokkal, sportcípő vagy torna csuka, szandál, és egyéb lapostalbú,

mini szoknya, egyrészes szoknya, feszes naci, röcid sort,

combfix, harisnyakötő, neccharisnya,

milyen ruhák jönnek be és milyen fehérneműk, vagy kombinációkat is írhattok

2011. márc. 25. 01:39
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

o.O


Ez egyéntől függ. Kb, mint azt kérdeznéd, hogy csoki fagyi, vagy eper.


Ez amúgy most ilyen felmérés, vagy olyanra alakítod magad, amit itt neked mondanak, hogy jó?

2011. márc. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

pl olyan 160 centi 60-65 kg, melles kicsit husis, de arányos testalkatú, kerek baba arcú, piros arcú, nagy zöldes barna boci szemü, pisze orrú, olyan Chaterina Zeta Jones szájú

orrkarikás ajakpiercinges csaj jön be jobban, akin mondjuk van feketek ivágott feszes top, rövid szoknya, térdig érő harisnya, kötővel, plusz térd alá érő fűzős bakancs

kihúzott szemek és kihúzott kicsit köríves vékony szemöldök

fekete vagy lilás hosszú egyenes tépett haj

fűzők, pin up és rockabilly szoknyák (pettyes szoknya, ami derékban szűk, és van rajta masni a vállnál

hosszabb körmök


vagy szőkésbarna (aranybarna) eredeti színű séró, vállig érő, nem szögegyenes, hátra vagy oldalra fésült haj kis csattal, kisebb (cicás, mosolygós) közép kék szemek,

pisze kerek nózi, elég fehér bőr, sápadtkás

körte alkat (szélesebb csípő, kerek aránylag nagyobb popsi, kis A-B s mellek - (de kerek és formás feszes mellek) izmos combok, erős de nem kövér vádli

lapos has, vagy pici poci, tetkó a háton (lapocka)

piercing nincs

smink nagyon ritkán kis szájfény, vagy szemcerka

ovális arc, kicsit kerek arc, közepesen vékony ajak,

mosolygáskor gödrök az arcon

öltözködés: ami az alakhoz illik, kevésbé kivágott topok, testhez álló poló, farmer, bőr dzseki, elegánsabb kosztümök, fehérneműben szexi tanga, iskoláslány zokni (térdig érő csíkos, színes) baseball sapi

2011. márc. 25. 01:49
 4/8 A kérdező kommentje:

nem, csak kiváncsi vagyok h a csajoknak milyen inkább ap éldakép, a pasiknak meg az ideál, hogy sok pasinak mennyire számít a ruha, a testalkat, a kisugárzás,

ha van egyáltalán olyan h ideál.

szal igen, többségnek inkább a csoki jön be vagy az eper, azaz csoki vanilia puncs, vagy a gyümölcsök?

és az is érdekelne hogy azok a pasik milyen pasik külsőre természetre stb?


mert lehet hogy rám bukik egy bizonyos pasi tipus, vagyis az ilyen csajokra, bár az tényleg egyén függő, de ha nekem nem jön be az a pasi tipus, akkor gáz van, szal hiába jóképű ha megbízhatatlan, ha feszéjezve érezném magam mellette

2011. márc. 25. 01:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem személy szerint szinte minden típus bejön. Mindben van valami szép. A lényeg az, hogy legyen benne VALAMI. A kisugárzásában mindenképp, de nekem például az is tetszik, ha van vlaami jellegzetes vonása, valami olyan, ami miatt más akár rondának is tartja.


Sokszor látni szép lányokat, szépen felöltözve, de valahogy olyan semmilyenek. Ha megnézed megmondod, hogy úristen ez egy tökéletes szépség, de nem nézed meg, mert olyan üres szegény, hogy fel sem tűnik. Épp ezért hiába nézek rá, hogy tökéletesek a vonalai, ez aztán hibátlan, de mégis olyan jellegtelen, hiába szép és hibátlan, hogy nem is érdekel egyáltalán, pont ezért én nem is tartom szépnek. Nehéz elmondani, nem tudom más is így van-e ezzel.


Egy kedvencem például:

[link]


Bármikor, bárhogyan, röviden, hosszan, csajosan, lányosan, komolyan, vagányan, krvásan bárhogy. Csodálatos! Nálam talán inkább úgy van, hogy a nő tetszik, akkor mindegy, hogy mit húz magára, milyen stílust.

2011. márc. 25. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

de érdekes, nekem is ő a kedvencem, igaz én lány vagyok

eleve imádom az oroszokat, az orosz nyelvet, imádom a tatu számait, imádom a csaj hangját, nekem rég ő volt a példaképem, sőt szerelmes is voltam belé sztem kicsit, nemtom mér de olyan kisugárzása van és tetszik hogy vagány, nem az a buta cicababa. Jól áll neki tényleg a rövid csibe haj is, sőt kiderült hogy naprap ont egyidősek vagyunk, és sokan azt mondják hogy hasonlítok rá, külsőre is meg modorra is (hangunk is kicsit) :)

2011. ápr. 5. 16:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Visszavonom, láttam róla egy ronda szájfeltöltött képet, nem értem, hogy miért tette tönkre magát, tökéletesen nézett ki.
2011. ápr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem inkább a második, de ízlések és pofonok...
2011. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!