Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a strandon is...

Hogyan lehet a strandon is tökéletes frizurával megjelenni?

Figyelt kérdés
Nyáron a strandokon,tengerpartokon is tökéletes frizurájuk, sminkjük van egyes nőknek.Hogy csinálják?Azért kérdezem,mert nekem sosem sikerül, és idén szeretném elkerülni.Vizes lesz a hajam a strandon és onnan kezdve vége,mert úgy áll, mint egy sörény,ha nincs kiszárítva és benedvesedik.Nagyon csúnya.:(Másoknak viszont vizesen is szexi és szép.Szerintetek hogy csinálják?
2011. márc. 26. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mos őszintén, azért mész tengerre illetve strandra, hogy mutogasd magad, vagy, hogy élvezd a nyarat??? Nagyon nem mindegy... szerintem sminkelni, amikor strandra mész, teljesen felesleges... figyeld meg jobban azokat a nőket: belemennek egyszer-kétszer a vízben, akkor is derékig, majd kimennek és napoznak egész nap... Nem is beszélve arról, hogy a sós illetve klóros víztől senkinek sem áll jól a haja! :D Nálam az ütötte ki a biztosítékot, mikor a tengeren nyaraltunk egy eldugott is helyen és megjelent egy 14 éves csaj a családjával.. feltette a bazinagy (és egyben undorító) napszemüvegét, a kb 2 méteres kalapját és kifeküdt a túző napra délben, amikor a normális emberek kicsit visszahúzódnak, és mivel magyarok voltak, láttam, hogy nem naptejjel, hanem barnítóval kente be magát... mondom: ez szép... a tengerbe persze bele se ment...
2011. márc. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
egy laza konty mondjuk. akinek fodrász lőtte be hidd el, feszült és kényelmetlennek érzi magátnehogy begöndörödjön a víztől a haja ne fújja meg a szél ne legyen homokos stb. a strandnem a fej divatjáról szól, ott sokkal inkább számít milyen a fürdőruhád, vagy a tested. szerintem egy laza konyt jó, ha már megszáradt a hajad csinálj belőle valami jó kiengedett frizurát csatokkal, mert ha magától szárad a haj mindig sokkal göndörebb!
2011. márc. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kenni szoktam rá hajápoló krémet, most gliss kurt használok, attól alapból vizes hatású, és akkor is egyenes marad ha vizes lesz. Utána szokásos módon megmosom és kész. Ha nagyon sminkelni akarsz, rengeteg vízálló spirál, szemceruza és alapozó van, bár nem ajánlom hogy ezekben napozz.
2011. márc. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne foglalkozz vele! nem csak az én véleményem, sokaktól is hallottam már, hogy nagyon gáz, ha egy csaj strandra szépen megcsinált hajjal és sminkben megy.

volt egy osztálytársam, még anno amikor gimis voltam, osztálykiránduláson élményfürdőbe mentünk, és előtte vastagon kisminkelte magát, meg valami barnító is volt rajta.... mire vége lett a napnak a sminkje végigfolyt az arcán, a barnító meg elkezdett valahogy lemállani róla, és úgy nézett ki kb az egész teste, mintha rothadna a bőre a húsa, iszonyúan szánalmas volt

szóval, ha strandra mész, csak fő a természetesség

2011. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A hajformázókban és egyéb mindenfélében csupa olyan anyag van, ami napfénnyel együtt nem túl jó a hajnak. Ugyanígy a smink... beleég a bőrödbe és egy életre ronda leszel.

Amúgy tökéletes strandcsajokat én még csak filmekben láttam. ők meg úgy csinálják, hogy a tengert csak mögéjükteszik greenbox-szal, vagy egy egész gárda csinálja meg újra és újra a hajat és sminket.

Amúgy meg nem menj be a vízbe. Csak süttesd magad, bár sztem nem élmény... Vizesen meg mindenki szánalmas ázott veréb, mert a fejére lapul a haja. Ha már kicsit szárazabb, túrj be,el azítsd meg, akkor nem lesz olyan, mint akit fejen nyalt a Bodri.

És inkább próbálj meg szórakozni, elvégre azért megy az ember, vagy velem van a baj, amiért nem foglalkozom a bőrömmel, a sminkemmel és hogy milyen trendi legyen a cuccom a strandon...? O_o""

2011. márc. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Strandra smink? Max vízálló spirál, ha nem akarsz közröhej tárgya lenni...
2011. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!