Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Illik-e srácként meztelen...

Illik-e srácként meztelen felsőtesttel megjelenni egy laza kerti partyn?

Figyelt kérdés
A családom tagjai (szülők, nagyszülők, húgaim) szerint gyönyörű felsőtestem van, csodaszép a mellkasom, s mivel ők szeretnek benne gyönyörködni, otthon mindig meztelen felsőtesttel vagyok. Legalábbis nyáron. Szeretném másoknak is megmutatni, hogy lássam, tényleg olyan szép-e, vagy csak a családom túlozza el a dolgot. Ma este kerti partyba vagyok hivatalos. Illik-e ott meztelen mellkassal megjelenni?
2009. aug. 28. 16:16
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Attól függ, hogy kik lesznek ott, haverok, vagy esetleg rokonok...
2009. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne meztelen felsőtesstel jelenj meg, mert az furcsa...


De egy kis idő után szerintem nyugodtan leveheted a felsődet. Bár ez attól is függ, kik lesznek ott. A barátaid előtt simán, de ha épp bemutatkozni mész a barátnőd szüleinek akkor az furán jönne ki. :)

2009. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Szerintem menj el polóban,aztán majd mikor kicsit ellazultok simán lekaphatod :D
2009. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Az szép, ha te a családtagjaid előtt parádézol meztelen felsőtesttel, hogy gyönyörködjenek benned. Ez nagyon gáz... A család amúgyis hajlamos eltúlozni ezeket. És szted mi dog történni a kertiparty-n??? Letámadnak a mamák és lányaik a bokorban? Vagy ott fogsz fesziteni egy helyben, és várod a gratulációkat?? Sztem ez tök béna xD

Ha sokat edzettél és foglalkoztál vele, az dicséretes, de látszik az trikón keresztül is, hogy jó.

L/22

2009. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"ők szeretnek benne gyönyörködni, otthon mindig meztelen felsőtesttel vagyok"

Milyen rendes vagy, hogy megengeded nekik hogy gyönyörködjenek benned... XD


Hát nézd, én a helyedbe nem mennék oda meztelen felsőtesttel, legalább valami pólót vagy ujjatlant felkapnék magamra, és az már lehetséges, hogy ott leveszed, mondván hogy "Hú, de meleg van, le is veszem a felsőm." De szerintem nem menj oda csak úgy.

2009. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Félmeztelenül semmiképp!! ha csak nem lesz nagyon meleg és nagyon laza haveri kőr akkor mehetsz félmeztelenül semmiképp ne menj! majd ott levesezd hidd el az jobb lesz!:)
2009. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzőkkel, inkább menj pólóban és majd ott leveszed =) Ha most elmennél póló nélkül lehet kényelmetlenül éreznéd magad, viszont ha pólóban mész és majd ott leveszed bármikor ott a pólód, hogy visszavedd! Egyébként egy szép férfitestnél nincs szebb szerintem!

17/L

2009. aug. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
58%
hát te 100% hogy nem vagy normális
2009. aug. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
Vegyél fel egy inget és tejesen gomboldki de full meztelen nemenjél már oda ,azt hiszik h msot estélbe az utcáról mitn valami csöves
2009. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
96%

De hogy nézne már ki?

Röhejesen, még ha ki is vagy dolgozva

http://www.youtube.com/watch?v=7GXq71vQMTs

2009. aug. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!