Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha elmúltam 26 éves de most...

Ha elmúltam 26 éves de most jutottam el külsőmet (belsőmet) illetően arra pontra hogy alkalmas legyek modellkedésre, vagy hasonlókra már késő?

Figyelt kérdés

Valahogy korábban visszafogottabba is voltam ,de most éreztem rá igazán annak az ízére hogy az odafigyelés, belefektetett munka ,és az adottságok összessége mennyire szép eredményt hoz. Sajnos viszont mivel későn érő típus vagyok -bizonyos szempontból- személyiségileg, ezért vesztettem 6-8 évet :(

Paramétereim továbbá: 176/58 szép arányos magas derékkal, hosszú formás lábakkal ..


Mit gondoltok ?


Valahogy kihasználnám ezt a dolgot csak nem tudom hogyan egyidősen ..


2011. márc. 27. 03:25
 1/5 A kérdező kommentje:
*ennyi idősen
2011. márc. 27. 03:30
 2/5 anonim ***** válasza:
Hobbi szinten esetleg, az viszont drága mulatság.Profi szinten nem, mert idős vagy hozzá.
2011. márc. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már inkább kiöregednél. És szerintem soknak találnák a súlyod (sztem elég beteges dolog, de ők tudják)

És rengeteg szép lány van az utcán, akik mégse mennek modellnek. :D Szerintem nem sokat vesztettél, ha kihagyod, persze ha van rá keret, csináltathatsz pár szép képet, párod biztos értékelné.

Ha a szépség mellé ész és kedves jellem is társul, akkor bőven ki tudod használni az adottságaid. Ezek hiányában is, csak ahhoz nem sok erkölcs kell. XD

2011. márc. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem idős vagy hozzá. Persze nem azért, mert az "életben is" öreg vagy 26 évesen, de a modellszakmában sok lány már 12-14 évesen kezdi el a dolgot. Ahhoz, hogy befussanak, kell pár év, vagyis ezek a lányok kb. 17-21 éves korukban vannak a csúcsponton.

Igaz, arra is látni több példát, hogy 30-37 éves modellek még a kifutón vannak (pl. Naomi Campbell, Heidi Klum stb.), de ők sem most kezdték, hanem 15-20 éve.

Itt az a lényeg, hogy a kezdéshez már késő, szerintem...

A paramétereidről meg csak annyit, hogy amit leírtál nagyon kevés információ. A modellszakmában nem elég annyi, hogy magas vagy és vékony. Számít az arányosság, a formák, az arcod!!, a bőröd, az, hogy mennyire vagy alakítható vagy éppen karakteres. Nagyon sok mindent figyelembe vesznek.

Persze portfóliót bárki csináltathat (ahol Te fizetsz), de ahhoz már sokkal több kell, ha azt szeretnéd, hogy Neked fizessenek.

2011. márc. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyi évesen felejsd el már 14 éves krodbna el kell kezdeni vagy túl késő én picikoromtól modellkedem am stem. jó jó modell lennél csak már nagyon késő.
2011. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!