Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem a...

Szerintetek van esélyem a modellkedésre?

Figyelt kérdés
14/L 168cm 46kg hoszzú, vékony lábaim vannak (szeplős is vagyok... az hátrány?)Még nem igazán szeretnék belemélyedni ebbe a dologba, egyrészt a koromat illetően, csak sokan mondták már hogy modellalkat vagyok, és hát gondoltam, miért is ne?
2011. júl. 20. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
kifutómodellnek szerintem alacsony vagy, de fotózásra oké...küldd el a képeidet egy ügynökségnek, majd ők megmondják...az arányok, az eloszlás is sokat számít, képpel könnyebb lenne megmondani :D
2011. júl. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ahogy at írták: fotózásra elég magas vagy,kifutómodellnek nem

ha még nősz akkor jó lehetsz annak is:)

2011. júl. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat :) úgy gondolom, még várok ezzel!
2011. júl. 20. 12:09
 4/5 anonim ***** válasza:

nem vagy elég magas.. menj fel a www.vmmodel.hu -ra ott elolvashatod mi kell ahhoz h modell legyél (igazi modell) és nézd meg ott a lányokat, hasonló kinézetű lányok a befutók mostanába mindenhol...


ja és a mellméret mindegy a derék-csípő az 60-90-kell hogy legyen maximum.


ez az igazi modellkedés... a többi kamu vagy csak hobbi

2011. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amúgy ezt azt végiggondoltad mivel jár a modellkedés?

Diétázhatsz egész életen át, amíg karácsonyi ebédnél más pusztítja a bejglit addig neked ott lesz a salátád. Egy kiló felesleget nem szedhetsz fel. Nézd meg a kifutó modelleket, a 90%-a nincs 40kg. Nem barnulhat le a bőröd radikálisan meg még sok-sok feltétel van.

Azért ezeket számold bele mielőtt nekivágsz.

2011. júl. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!