Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Ti milyen gyakran...

Csajok! Ti milyen gyakran borotváljátok az intim területet, ha rendszeresen éltek szexuális életet?

Figyelt kérdés
Nem gáz az, ha borostás? Mert nekem már második nap az szokott lenni. Minden nap pedig nem tudom borotválni, ha két naponta borotválom, akkoris borotválkozáskor bármennyire is vigyázok, fájdalmas kicsit és elkezd vérezni pontokban.
2011. márc. 28. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ne borotváld. Biztos, hogy a pasid a kislányosra bukik? Miért nem csak nyírod?
2011. márc. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amikor megnőtt annyira, hogy le lehessen borotválni. Értelmes pasi megérti ezt.
2011. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát borotválva jobb neki is és nekem is.
2011. márc. 28. 18:50
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Hát ha neked jó ha kivérzik, fáj és kipattog, és őt is kényezteti ez a látvány, akkor csak nosza!
2011. márc. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát nyilván nem jó..de egyébként ez utána nem látszik, csak amikor borotválom akkor kellemetlen.
2011. márc. 28. 19:05
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Minden másnap. Nekem is szokott vérezni, de biztosan nem hagynék bundát, mert a barátomnak sem jön be, én meg még kevésbé tudnám magamon elképzelni, szerintem olyan undi.
2011. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem próbálod ki a gyantát? Tovább tart a simaság, kb 2 hetente kell megismételni. Egy próbát szerintem meg ér.


15/L

2011. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a tippet, lehet, hogy kipróbálom. :)
2011. márc. 28. 21:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Eleinte 2 naponta borotváltam de nekem nagyon nagy fájdalmakkal járt, és mint ahogyan írták kipirosodott, kipattogzott, vérzett. Ma már megértettem ( és a barátom is) hogy elég 5-6 naponta borotválni.. Jó megnő, de szerintem nem olyan vészes, nő létemre még kicsit szexinek is tartom a minimális hosszúságú szőrzetet ( páromon is jobban szeretem).. Ő sem tiltakozik ez ellen. 4-5 nap után le szoktam szedni amikor már olyan állapotban van hogy kicsit nagyobb mint a borosta. Így nem fáj, mert megpuhul.
2011. márc. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hetente kétszer borotválom kb...nyáron talán azért sürübben...főleg h fekete a szöröm....páromat nem zavarja:):):) és öt nap alatt pl nem nő meg annyira hosszura meg borzasztóra...(és én nagyon utálok szörös lenni...istennek hála a hosszu kapcsolatért:D:D:D)

22L

2011. márc. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!