Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi az amit egy nőnek rendszere...

Mi az amit egy nőnek rendszeresen meg kell tennie önmagáért? Ti mit tesztek meg?

Figyelt kérdés
Ilyen apróságokra gondolok, mint kozmetika, fodrász, szoli.. stb.
2011. máj. 25. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Fodrász félévente,mert hosszú a hajam,olyankor szőke melír.Kozmetikus most már ritkán,alkalmakkor sminkes.Szolizni járok egy héten egyszer kb...Sportolni most nem sportolok,mert amúgy is vékony alkat vagyok,inkább hízókúrán vagyok :D Ezenkívül manikűröshöz jártam régen,de mostmár az sem...18/L
2011. máj. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pl.mosakodás, szép , ápolt haj(ne legyen zsíros, lenőtt stb.), ápolt köröm,jó illat,szép(nem kopott, ócska, kicsi)ruha.szerintem ha ez megvan , akkor már olyan nagy baj nem lehet.
2011. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szoktam fürdeni és hajat mosni. :D
2011. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!