Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám eltüntetni a...

Hogyan tudnám eltüntetni a lábamról a volt sebek nyomait, piros/barna foltokat?

Figyelt kérdés

Még ősszel valami megcsípte a lábamat több helyen is, sebes lett, aztán ott maradt minden seb-pötty után egy kis folt. Nem törődtem vele különösöbben, mert gondoltam úgyis elmúlik, de még mindig nagyon látszik, pedig már eltelt azóta fél év!!! Nagyon ronda, egyáltalán nem halványult el. Mivel tudnám eltüntetni? Hallottam a Contratubex krémről,de az nem csak firss hegekre/sebekre jó?

Esetleg a szoli, vagy napozás halványítja?


2011. márc. 29. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, ugyanebben a cipőben járok.. :S
2011. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aha, én is... :(
2011. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is...:S

:D:D

2011. márc. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sose kentem semmivel,pedig én káétszer is voltam allergiás és kisebesedett a lábam, illetve egyszer a macska bolhája beköltözött hozzánk és a zoknim szélénél mindig megcsípett és sebesre kapartam,de már nem látszik a helye, szerintem most nyáron ha lebarnulsz az segíteni fog.
2011. márc. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Maga a barnulás nem segít.

Heti 2-3 bőrradír igen!

2011. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem elég régi sebhelyeim vannak, épp azt akartam kérdezni, hogyha lebarnulok, ezek barnulnak velem együtt? A bőrradír segít az ilyen régi hegeken is...?:/
2011. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!