Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Viszonylag piros-vörös hajat...

Viszonylag piros-vörös hajat a barna hajfesték rendesen befogja?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fogja be,át fog ütni a vörös.
2010. júl. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a répevöröset a csokibarna egyből befogta
2010. júl. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
10 éve voltam vörös, de a hajamon még mindig van vörös árnyalat. Akkor tûnne el, ha leszívatnád és ûjrafestetnéd, de az tönkre tenné. Ha végképp meg akarsz tôle szabadulni, akkor festesd be az eredeti hajszínedre és növeszd le.
2010. júl. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is a vörösre barnát festettem rá és enyhén átüt. Nagyon jó színe van, de fényben van egy kis vöröses fénye.

20L

2010. júl. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a fekete egyből befogta a jajpiros hajamat (ami vörös volt előtte már 2 évig). De ha a csokibarnán átüt a vörös, csak édesebb lesz tőle a szín.


Én a helyedben tennék egy pici kék keverőt a csokibarna festékbe, ha nem üt át, egzotikus színe lesz, ha átüt, gyönyörű áfonyás csokis. De én elvetemült vagyok.

2010. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és a tippeket :)


Elvetemültségben nálam sincs hiány, tavaly nyáron-ősszel kék hajjal mászkáltam :D

Volt már konkrétan minden színű hajam, a szivárványt ki lehetne rakni a hajszíneimből :D

2010. júl. 21. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!