Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, hogyha...

Szerintetek gáz, hogyha valakinek a fenekén van egy nagyobb anyajegye?

Figyelt kérdés

Nehéz olyan fürdőruhát találnom, ami eltakarja teljesen, legalább a széle kilátszik, és mindig zavarban vagyok emiatt, mert óhatatlanul arrébb csúszik a fürdőrucim, és ha folyton húzgálom, az is kellemetlen. Kizárt, hogy levetessem, az esztétikán kívül nem indokolja semmi, egyébként egy 5 centis vágás hege se szebb szerintem mint egy 1,5-2 cm-es anyajegy.


26/L


2011. márc. 29. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
gáz
2011. márc. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele...
2011. márc. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
első,paraszt vagy!!!!!!
2011. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Önmagában még nem a világvége. Ha tetszik egy lány akkor az anyajegye se fog elrettenteni. DE! ha szőrök is állnak ki belőle, nah az már gáz egy kicsit :SS
2011. márc. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:-) Nem szőrös, csak annyira mint a környéke, szóval pehelyvékony 1 mm hosszú színtelen szőrök mint az ember bőrén bárhol, még az arcon is.
2011. márc. 29. 22:44
 6/12 anonim ***** válasza:

"első,paraszt vagy!!!!!!"


Azért mert válaszoltam a kérdésre? Hát gratulálok. Te meg egy sunyi alak, aki nem azt mondja, amit gondol ;)

2011. márc. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves első és utolsó! Szerinted mit tudnék vele kezdeni pl strandon? Intim helyzetben nem zavar, mert a párjaim eddig soha nem akadtak fent rajta, inkább a strandon zavar, h idegenek látják.
2011. márc. 29. 22:47
 8/12 anonim ***** válasza:
de azt mondtam amit gondoltam,nem gáz,nem tehet róla és ha csak 2 cm akkor minek szedetné le...
2011. márc. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmit. De ha egyszer ez volt a kérdés, akkor miért nem válaszolhatok őszintén? Miért kell fennakadni azon, hogy ez a véleményem? Vagy akkor miért olyan kérdést teszel fel, amiben a véleményünket kérdezed? Elég idióta hozzáállás, már bocs...
2011. márc. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló, aki szerint igenis gáz az anyajegyem!

Nekem semmi bajom a válaszoddal! El is fogadom amit írsz. Pont ezért kérdezem, hogy őszinte választ kapjak, mert nyilván aki ismer, akárhogyis gondolja, nem fogja a szemembe mondani, hogy gáz, mert mindenki azzal jön, hogy ne törődjek vele, ne zavarjon. Pont ezért kérdezek olyanokat akiknek nem az arcomba kell mondani a választ és nem szépítenek, hogy ne bántsanak meg.

Szóval nem én támadtalak az őszinte válaszért.

Légyszi írjátok meg azt is ha gáz!

Köszönöm.

És annak is köszönöm, aki meg akart védeni!

2011. márc. 29. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!