Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok nagyon kicsik...

13 éves vagyok nagyon kicsik a melleim. Jó ötlet ha kitömöm a mellem?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 20:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%
JÉZUSOM! 13 éves vagy! Kérlek kímélj a hülyeségeidtől! Mit vársz? Hogy akkor melleid legyenek mint Pamela Anderson-nak? Még fog nőni észlény! Először tanulj meg mindent a serdülőkorról, és aztán kérdezgess hülyeségeket.
2009. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%

MInek akarod kitömni??Azért hogy nagyobbnak tűnjön??Ez hülyeség...Ugyis látszani fog hogy nem igazi...én 14 éves vagyok és engem elég nagy mellel áldott meg a sors (sajnos)de szerencsére egész magas vagyok...

Tudod mit,próbáld ki!!!Az ember a saját kárán tanul(csak okos tanul mások kárán),és majd meglátod hogy nem éri meg....

2009. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem! Még nőni fog, szerintem 18 éves korodig várj!
2009. febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem - mi értelme volna??!!?


Egy csomó pasi (velem együtt) a kis melleket szereti.


Ugyebár nem a méret a lényeg...

:)

2009. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
100%

hehh én is csináltam azt régen és nem jó ötlet hidd el! Zoknival tömtem ki és táborban mikor futottunk kiesett a melltartómból :S

képzelheted milyen ciki volt...de ha óvatos vagy talán nem járnál így. én viszont nem ajánlom.

2009. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
Vegyél szivacsos melltartót,az nagyitani fogja. Nem jó ha kitömöd,mert látszik.
2009. febr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
53%
jah inkább push up melltartót vegyél! de ha nagyon ragaszkodsz nagyobb mellekhez vegyél egymásra két melltartót ezt gyakran alkalmazzák :D jobb mint a kitömés nem?
2009. febr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj,14éves vok és nekem is nagyon kicsi...o.társamnak is,és ő zsepivel tömte..eddig amig tesin ki nem hullott neki..:S jó ciki volt....én 70.a-s melltartót,vagy 65öset hordok de van olyanból amelyik nagy:S:S:S szhal ne tömd!!!
2009. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy kicsik, majd még nőni fog...

Kitömni nem érdemes, meglátszik, főleg nyáron majd a vékony topokban. És hát elég gáz. Mellesleg kinek akarsz tetszeni? Pasiknak? Azt akarod hogy a melleid miatt szeressenek? Gondolom nem. Vállald fel hogy akkora amekkora, ne akarj másnak látszani.

2009. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
ez a kitömősdi igazából akkor lehet nagyon ciki, amikor már lesz pasid pár év múlva, és ruhában nagyok a melleid, de ruha nélkül.. 13 évesen meg alapból nem kell törődni ezzel, szal nyugi ;) nőni fog még
2009. febr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!