Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmöt szeretnék csináltatni...

Műkörmöt szeretnék csináltatni, zselés vagy a porcelán a jobb, mi a különbség, előnyök, hátrányok?

Figyelt kérdés
Pici franciát szeretnék, semmi extra, csak mióta saját háztartást vezetek, és gyermekem van a körömlakk 2 nap után lepattogzik a körmömről, ezért szeretném megcsináltatni.
2011. ápr. 1. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Elég változó, hogy kinek mi a jó. Van, aki a zselét favorizálja, van, aki pedig a porcelánt. Egyesek szerint a porcelán törik (gondolom a porcelán tányérok miatt asszociálnak erre, és már csak bebeszélik), nekem egyetlen egy porcelán körmöm sem tört le. Én a porcelánt ajánlanám mindenkinek, sokkal természetesebb hatást lehet vele elérni. Építés közben sokan nem szeretik a hozzávaló anyag illatát (liquid), a körmösök pedig nem szeretnek vele bíbelődni (a zselével egyszerűbb dolgozni). Ezért sok körmös vagy nem is vállal porcelánt, vagy drágábban csinálja, mint a zseléset.

De Te döntsd el, hogy milyent szeretnél, tőlem csak egy szubjektív véleményt olvashattál, én a porcelánt választanám.

2011. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!