Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most akarok . Műkörmöt csinált...

Most akarok . Műkörmöt csináltatni. El tudná magyarázni valaki, hogy mi a különbség a porcelán és a zselés között? És melyike érdemesebb csináltatnom?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Zselé: zselészerű anyaggal dolgoznak, amit uv-lámpában köt csak meg.

Porcelán: folyadék és por elegye, ami vagy levegőn, vagy uv-lámpában köt meg.

Mindenki másra esküszik, nekem a porcelán vált be. Egyesek azt mondják, hogy a porcelán törékeny, ez nem igaz, nekem sosem tört le, a zselé viszont igen.

A porcelán hátulütője, hogy nehezebb vele dolgozni, ezért egyre kevesebb körmös foglalkozik vele, aki pedig mégis csinál porcelán körmöket, többet is kér érte. Ami a porcelán mellett szól: eredetibb hatást kölcsönöz. Ez csak egy egyéni vélemény, lesz, aki nem ad nekem igazat, én így gondolom. De ha kicsit kutakodsz akár ezen az oldalon, akár máshol, sokféle választ találsz.

2011. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!