Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Barátnőm szerint csak a barna...

Barátnőm szerint csak a barna szemű lányok a szépek, nincs más. Példa: Odetta Yustman. Írnátok olyan szépséget, akinek világos szeme van, hogy meggyőzem őt?

Figyelt kérdés

Úgy láttam, hogy ide szoktak ilyen jellegű kérdéseket feltenni.

Odetta Yustman szerintem is gyönyörű!

De nem értek egyet a barátnőmmel, aki szerint csak a barna szemű lányok a szépek!


2011. ápr. 2. 18:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Megan Fox, Claudia Lynx, Charlize Theron, Angelina Jolie
2011. ápr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig egy szép zöld vagy kék szem sokkal szebb, mint a barna. A barnából is csak az a mély barna a szép, a sárgás barna nem tetszik.

Színésznőt, sztárt nem tudok neked mondani, ugyanis sokan szépek, de gyönyörűnek egyiket sem mondanám. A photoshop sok mindenre képes.

2011. ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

OdettE Yustman - így kell leírni helyesen.


Íme, egy kék szemű nő (Farsang Dorottya):

[link]

2011. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Adriana Lima
2011. ápr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Lindsay Lohan:

[link]


Jennifer Aniston:

[link]


Olivia Wilde:

[link]


Kate Middleton:

[link]


Kate Moss:

[link]


Kate Hudson:

[link]


Kiss Ramóna:

[link]


Diana Hercegnő:

[link]


Naomi Watts

[link]


Miley Cyrus

[link]

2011. ápr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Bogee123 ***** válasza:
héé énis barnaszemü vook :$ egyébként a kék az szép,a barna az szimpatikus és bájos, a zöld meg különleges...mindegyik szemből van szép hiddel :D
2011. ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Kérdező: neked és a barátnődnek milyen színű szemetek van?
2011. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nekem zöld, barátnőmnek természetesen barna :)

Köszönöm a neveket, azért még nézek modelleket is, valami ismeretlen szépségeket esetleg tudtok írni?


Olyan dinka a barátnőm, nekem speciel a zöld jobban tetszik, mint a barna, de a barna is tetszik.

2011. ápr. 2. 19:07
 9/20 Bogee123 ***** válasza:
Kérdező: van facebookod? és...ne agódj a szemed miatt.. mi úgy vagyunk ,,megcsinálva" hogy jól álljon :D
2011. ápr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

nincs facebook-m.

Miért? :)

Én is amondó vagyok, hogy mindeki lehet szép világos és sötét szemmel is. A barátnőm picit el van szállva, mert tényleg szépek a szemei, szét sötétbarnák, olyan mandulásak. De hát akkor is....

2011. ápr. 2. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!