Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki az izzadtság...

Szerintetek ciki az izzadtság folt? 17/L

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 00:05
1 2
 1/18 anonim válasza:
68%
pisztolytáska? felesleges kort irni, az mindig minden korban ciki (és ez nem szex témakör)
2011. ápr. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
hát sztem kicsit ciki...de ez normális...egészséges dolog.
2011. ápr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%

nem valami vonzó :S

de tudod már lehet kapni spré-ket, izzadsággátlókat stb :)

2011. ápr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
00:11-nek: van akinek azok nem érnek semmit.
2011. ápr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
pl nekem sem érnek sokat az izzadásgátlók.. annyit tudok tenni, hogy még évszakhoz képest is vékonyabban öltözködöm, hogy ne izzadjak le.
2011. ápr. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%

:(((

nekem nem használnak semmit,szerintem a stressz miatt izzadok

de én is kérdezem: ha egy lányon foltot láttok fiúk,az nektek undorító?

2011. ápr. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%

Jó kérdés.. Hát ez is olyan, hogy ha igényes vagy, és odafigyelsz a higiéniádra, mellette nem is bűzölögsz, akkor semmi probléma szerintem. Mindenkivel előfordulhat, hiszen így működik a szervezetünk, nincs ebben semmi szégyellnivaló. Én láttam ilyet még gimiben egy kedves osztálytársamon, de tudtam róla, hogy igényes és odafigyel magára, ezért nem kapott el semmilyen rossz érzés.

Viszont ha egy mód van rá, próbáld elkerülni, gondolom ti sem kifejezetten szeretitek(hétköznapi helyzetben), ha izzadt ruhában láttok minket.

19f

2011. ápr. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

hát egy sokattáncolós buliban például szerintem még érthető is..tegnap velem is előfordult...:S

de nem éreztem magam kinosan..kimentem a levegőre h megszáradjon,nem bűzölögtem,senki nem szólt meg,senki nem került miatta..sőt..:D

2011. ápr. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
hát gáz, de én ismerek olyat aki csak simán felvesz egy ruhát és csak úgy van benne nem is mozog és ilyen bazinagy folt van. nekem meg kb csak 2 óra mozgás után lesz egy pici. de amúgy igen gáz használj dezodort, ha meg az ilyen rexonák nem válnak be menj el bőrgyógyászhoz, az felír valami orvosi extrajó dezodort, vagy csak ha simán bemész a gyógyszertárba vény nélkül adnak
2011. ápr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan ember, akinek a Rexona, Fa meg ilyen dezodorok beválnak...

Amúgy társadalmi elvárás, hogy az izzadtsgot leplezni kell. Alapból nem lenne ciki, de így sajnos igen.

Én is ilyen vagyok, már meguntam a fekete pólókat, ingeket. Holnap kipróbálom a Solutia Antusodricát, majd meglátjuk, hogy használ-e, itt nagyon istenítették.

2011. ápr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!