Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy hetedikes vagyok, és nagy rám a negyedik osztályban hordott nadrágom?

Figyelt kérdés
Örüljek neki?
2011. ápr. 3. 15:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Ui:farmer. És negyedikben sem voltam dagadt..:O
2011. ápr. 3. 15:36
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát attól függ... XD

Ha pl. dagadt kisgyerek voltál, mostanra már kinőtted, akkor nem gáz.

Ha hosszra lett nagy... akkor vagy baromira nem jó cuccokat hordtál anno, vagy összementél... xD

Ha csinosnak érzed magad, akkor jó, fel szerintem úgyse nagyon veszed a régi cuccokat, gondolom, pár hónap múlva meg már úgyse lenne jó rád. :D

2011. ápr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bogee123 ***** válasza:
csont vagy akk sztem...4-es gatyád 7-be nagy rád? huuh...
2011. ápr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

163 cm vagyok és 50 kg, szóval nincsenek problémáim.

negyedikben meg emlékszem 34 kg voltam, mert akkor voltam a csodák palotájában, és ott volt mérleg:)

2011. ápr. 3. 15:42
 5/6 A kérdező kommentje:
hosszra sem nagy, nagyon rövid a lábam:( viszont ha a farzsembe belenyúlok, nagyon sokáig tudom húzni kifelé:D na értitek.
2011. ápr. 3. 15:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom megváltozott az alakod, a gyerekesből kezdesz szép lassan felnőttesedni. Jobb ötletem nincs.
2011. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!