Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális ez a dolog 7. osztály...

Normális ez a dolog 7. osztályban?

Figyelt kérdés
Van 1 osztálytársam és kb 5. óta egyfolytában nem telik el úgy nap hogy ne vernék meg egymást :D:D:D (Jó nem durván de úgy mindig marakodunk) :) hol ez hol az De amugy a legjobb barátom és ő is nekem komolyan még soase verekedtünk de egyfolytába folyosón Terembe Óra közepén szopatjuk egymást stb :D+ ütögetjük egymást órán / szünetbe De nem minden 3. percbe... Most 7. esek vagyunk Pl multkor németnél beköpött utána terembe 3 padon repült át ugy hogy felboritotta :D Utána én Magyaron Köptem be poénbol (mind2 en tisztába voltunk a 2 árulkodás súlyával tehát 1-1 elynyebajnye az osztályfőnöktől) és akkor én vittem ki a teremajtót xĐ Nah akkor most ez normális?:D Roszzabbak vagyunk mint 2 testvér :D Anyáink csak néznek midneket XĐ
2010. ápr. 16. 22:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%

A leírtak alapján nekem inkább 7 évesnek tűnik a viselkedésetek, mint hetedikesnek.


A többi osztálytársatokat nem zavarja? Nem súgnak össze a hátatok mögött?

2010. ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
80%
Hát lehet h egy kicsit durva. Én 8-os vok, és a padtársammal aki lány én meg fiú, mindig ütögetjük egymást:) Ha mondok valami olyat ami nem tetszik neki, akkor leüt xD
2010. ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

HátnaxD van ilyen:D

Csak el ne durvuljon

15/L

2010. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Ez normális.. már amennyire, de az, hogy 7-es létedre ennyi helyesírási hibád volt ebben a 8 sorban, az nem normális.. már bocs:D
2010. ápr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
12%

Én meg 6.-os vagyok és lány, és egyik bnőmmel mindig ütögetjük egymást, de így ököllel meg mittomén XD multkor fizikán mindig mikor a tanár elfordult, akkor mi elkezdtük egymást verni. Akik a hátunk mögött ültek [2. padban ülünk, szal jó sokan] meg dőltek a röhögéstől xD a tanár meg nem tudta min nevetnek, mi meg néztünk ártatlan szemekkel, de mindig ezt csináljuk, és mindig röhögnek rajtunk :D de persze szeretjük egymást :) Hisz LB-k vagyun k =)


bocs h ilyen xarul fogalmaztam meg, de sietek

2010. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Kicsit gyerekesek vagytok. Ha jól számolom 13 évesnek kell lennetek és ez a viselkedés kb 5 éves szint. Na ezért mondják, hogy a lányok gyorsabban érnek.
2010. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
13 évesek vagytok kábé. Fiúk. Igen, szerintem normális. Habár az összes lány azt gondolja rólatok valószínűleg, hogy agyament barmok vagytok, gyerekesek, de igazából a fiúk később érnek, és ilyenkor őket még mindig ezek a verekedős játékok érdeklik jobban. Pár év, és már nem fogtok verekedni. Persze más kérdés, hogy ezzel egyidejűleg az iskolában, óra közben végezve ezt a tevékenységet, magatartási problémának tüntetik fel az ellenőrzőben.:D De anyutok, aputok is volt gyerek, és lehet, ha a padláson megtalálnátok az ellenőrzőiket, abban is szerepelnének szép beírások:D
2010. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

22:20: :O mi is korábban értünk? LoL. Mind1 azért hülyék vagyunk, de normálisak, de így szeretnek minket xD


13/L

2010. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
22:19 voltam [a 6.-os lány]
2010. ápr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%

22:20-as vagyok, vannak kivételek, de a nagy átlagra értettem:D

26L

2010. ápr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!