Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül piercingesnél...

Mennyibe kerül piercingesnél egy ajak piercing? (többi lenn)

Figyelt kérdés
A héten szeretnék ajakpiercinget és a szúrás 3000Ft+az ékszer.És mivel az ékszer ára nincs oda írva kb. mennyire számítsak?Mert ugy viszek pénzt.Elöre is köszi a válaszokat!
2011. ápr. 4. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
amilyen piercinget szeretnél bele... menj be, nézd meg milyenek vannak, attól függ a szalon mennyire akar lehúzni, 1500-5000-ig bármire készülhetsz. vagy többre, vagy kevesebbre... függ attól h milyen anyagból vagy a piercing amit ott árulnak, de a google a barátod, tudod. innen a gép elől úgysem fogja senki tudni hogy melyik szalonba mész és ott mik az árak szval előtte nézz körül
2011. ápr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak úgy körülbelül szeretném tudni mennyi lehet.De köszi szóval 1500-500-ig!Hát az 5000 az kicsit már sok lenne érte:) Köszi
2011. ápr. 4. 17:14
 3/3 anonim ***** válasza:
megint én vagyok, azt akartam az előzővel mondani h keress rá google-ben talán a szalonnak is van honlapja bár gondolom már megcsináltattad. az a baj sok olyan kérdés van itt amire egyszerübb lenne rákeresni :S
2011. ápr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!