Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kecskeméten/Szegeden jól...

Kecskeméten/Szegeden jól dolgozó, megbízható tetoválószalon?

Figyelt kérdés
(bocsi a hülye megfogalmazásért, csak így engedte kiírni :D)Ez lenne az első alkalmam, eléggé járatlan vagyok a témában, valamint kíváncsi lennék arra is, hogy csak előzetes egyeztetés alapján lehet hozzálátni a munkához? Csak egy apró mintát szeretnék :) Köszi a segítséget előre is! 18/L
2011. ápr. 4. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Én Kecskemétena Piramis üzletházban lévő Bizarre tatto-ban csináltattam a piercingem és utána 8 évre rá a tetkóm. Egy grafikus fickó csinálja, kicsit hülye a humora, de korrekt,számlaképes és a tetkóra adott nekem kis tégelyben még kenőcsöt is, amivel kenegetni kellett.Én meg vagyok vele elégedve, azt is megmondja, ha kicsi a minta és nem lehet jól megcsinálni.Időpontot kell kérni.

Bemész, bekopogsz és mondod, mit szeretnél.Az emeleten van.

2011. ápr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, meg fogom nézni! :)
2011. ápr. 5. 13:03
 3/3 anonim ***** válasza:
bocs..lehet hogy nem piramis..az ami a rendőrségnél van, ahol, a Hambi center is.
2011. ápr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!