Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mely csajok a szebbek, helyese...

Mely csajok a szebbek, helyesebbek arcra, vagy szexisebbek, jobb alakúak?

Figyelt kérdés
japán csajok vagy magyar csajok, esetleg négerek, mediterránok?
2011. ápr. 5. 16:00
 1/10 A kérdező kommentje:

hogy hívják a szellemekkel suttogó főszereplő nőjét?


pl ő szebb szerintetek, vagy Amy Lee (Evanescence énekesnője) Christina Ricci (Végtelen történet, Adams Family), Christanna Loken (terminator 3.), Milla Kunis (Párterápia, Alie könyve), Christina Aguilera, Hayley Williams(paramore énekesnője, vagy japán csajok

2011. ápr. 5. 16:03
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Jennifer Love Hewitt-nak hívják :) szerintem ő nagyon szép,bár az alakja nem igazán tetszik.

Az általad felsoroltak közül nekem a Paramore énekese tetszik a legjobban :)


Lány vagyok szóval nem úgy tetszik, csak szívesen hasonlítanék rá :)

2011. ápr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nekem meg Yulia Volkova a tatu fekete hajú énekesnője :)
2011. ápr. 5. 16:46
 4/10 A kérdező kommentje:
ez a Jennifer Love Hewitt csunya lopofájú, be van esve az arca, túl nagy álla van, és olyan kicsik a szemei, a mellei meg nem igaziak, mert egyik képen hatalmasak, más képeken szinte lapos hozzá képest, a jobb képei meg photoshop, ami látszik is hogy mű
2011. ápr. 5. 16:49
 5/10 anonim ***** válasza:

lehet igazad van, lehet tényleg csak a filmben szép :D

leírom a többiekről is a véleményem :)

Amy Lee: természete,szép,bár kicsit ijesztő,de a szeme nagyon tetszik

Christina Ricci: hát ő nekem nagyon nem tetszik, furcsa a feje,nagy a homloka, meg nem is szép az arca

Christanna Loken: szexi, de olyan furcsa

Mila Kunis: szerintem ő nagyon szép :)

Christina Aguilera: túl mű, és a mellei szerintem már túl nagyok, de van pár kép ahol nagyon szép

2011. ápr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a néger nők tetszenek, olyan vadak és szexik. Nő vagyok de szívesen bújnék egy nagyobb darab fekete nő bőrébe.
2011. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Odette Yustman (külföldiek közül)

[link]

Péter Szabó Szilvia (magyarok közül)

[link]

2011. ápr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nina Dobrev

[link]


nála szebb egyszerűen nincs.

13/l

2011. ápr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"ez a Jennifer Love Hewitt csunya lopofájú, be van esve az arca, túl nagy álla van, és olyan kicsik a szemei, a mellei meg nem igaziak, mert egyik képen hatalmasak, más képeken szinte lapos hozzá képest, a jobb képei meg photoshop, ami látszik is hogy mű"

Ordít erről az irigység.

2011. ápr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ez minden csak nem szép és nem baba arcú


[link]


[link]


[link]


nekem nem jönnek be a hosszúkás arcú, kicsi szemű nők, sminkkel meg photoshoppal neki is nagy melle van, meg szép bőre, meg nagy szeme, meg aki át van szabva, de smink nélkül szörnyű.

Meg sminkbe sem tetszik nagyon, nem zsáner. inkább Mila, bár nekem nincsb ajom a vékony kis mellű nőkkel.

2013. márc. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!