Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetértesz ezzel a felfogássa...

Egyetértesz ezzel a felfogással? Te is ilyen vagy? Vagy te a "nemnormális" kategóriába tartozol?

Figyelt kérdés

Normális az, aki beolvad, aki képes parancsra, elvárásra pörögni, viselkedni, öltözni, élni az életét. Aki nem meri vállalni lehet, hogy csodás személyiségjegyeit, mert fél, hogy "furcsának" fogják tartani. Parajelenségek, idegenekkel való kapcsolat, szellemek, különös képességek (akár alap is lehet, de ritka), megérzések, szexuális szokások, identitás stb. Minden, ami miatt egy emberre manapság bélyeg kerülhet.

Nem az átlag emberekkel van bajom, hanem az átlag JELENSÉGGEL, hogy mindegy, milyen egy ember, mindegy, hogy legjobb barát, rokon, amíg színleli, hogy olyan, mint a többiek, addig oké, amikor bevall, akkor meg ellökik.


2011. okt. 4. 15:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ennek nem az a lényege, hogy aki felvállalja az "nemnormális". Olvasd el még egyszer és próbáld meg felfogni!
2011. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%
Persze, hogy ellökik. Az alapján barátkozok valakivel, hogy megfelel-e az igényeimnek, vagy nem. Pl. egy suttyó paraszttal nem fogok barátkozni, úgy ahogy egy sátánistával sem, vagy egy lezbivel. Mikor annyi értelmes, szép, igényes, művelt emberből lehet még válogatni.Bocsi..
2011. okt. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%

Azt hiszem, az a normális, aki azt csinálja, amit a többiek, nem lóg ki a sorból. Személyisége mindenkinek van, de nem biztos, hogy mindenkit foglalkoztat a másik hóbortja. Attól függ, hol kell helyt állnod. Nem biztos, hogy egy munkahelyen csodálni fognak ilyen-olyan különcségekért, ők nem erre kíváncsiak. Menj el felolvasó estre, ott van egy-két fura alak! :D

Egyébként, ha nem találsz hasonló érdeklődésű embereket, netes fórumokon biztos akadsz hasonszőrű furcsa, megbélyegzett társaságra.

2011. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Én írtam, nem kell értelmeznem. Talán inkább neked.
2011. okt. 4. 15:20
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem csak kb 16 éves vagy,meg vagy győződve,hogy te tudsz a lehjobban mindent és senki nem ért meg.Meg különben is hülyék. Ne aggódj,kinövöd.
2011. okt. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

a nemnormális kategória vagyok. a rokonok csak jópofiznak nekem kiskorom óta, a barátok miatt meg nem fogom tettetni magam :D feketebárány vagyok, mert nem követem a családi vallást, mert barátom van és lefeküdtünk, mert a művészet jobban foglalkoztat, mint a matek, blablabla. persze a szüleim elfogadnak így, de látom rajtuk, hogy van, amit rosszul viselnek.

17/L

2011. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
És érdekes módon, aki a "normális" kategóriába tartozik, ezt a témát támadja.
2011. okt. 4. 15:22
 8/22 A kérdező kommentje:
Itt magáról arra lennék kíváncsi, miért akarunk megfelelni másoknak? Miért akarunk beállni a sorba? S miért nem fogadják el a "nemnormális" kategóriát? Miért kell lenézni?
2011. okt. 4. 15:25
 9/22 anonim ***** válasza:
Igen, mindannyian eszközök vagyunk, a többiek testi-lelki önkielégítéséhez. Vagy-vagy. Vagy vállalod, vagy vállalod a magányt.Beállsz a csordába és úgy viselkedsz hogy beleférj a keretbe, vagy bezárkózol titkaid csigaházába és nem engedsz közel senkit.
2011. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Azt hiszem én is a "nemnormális" kategóriába tartozom, de úgy érzem manapság már sokkal többen elfogadják ezeket a dolgokat, mint régebben. Nem érzem úgy, hogy ellöknek, inkább sokszor megmosolyognak, de nem zavar, ők így gondolják, én úgy. :-)
2011. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!