Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Levágattam a fufrumat de...

Levágattam a fufrumat de rájöttem hogy valami borzalmasan áll. Mit lehet vele csinálni hogy gyorsan megnőjön? :/

Figyelt kérdés
Ráadásul 2 hét múlva fotózás.
2011. ápr. 10. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
nem fog gyorsabban nőni
2011. ápr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokat vágattál belőle? 2 hét alatt a frufrum nekem jó 1 centit nőtt, mivel a frufru amugy is gyorsabban nől. Szóval szerintem addigra jobb lesz a helyzet, és tudsz majd vele valamit kezdeni, át tudod majd valamennyire formázni.
2011. ápr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az nem feltétlen igaz, hogy gyorsabban nő... :D Egy éve növesztem és mostmár az állam alá ér, de nem sokkal... Hátul legalább kétszer annyit nőtt ezalatt. :D

Kérdező: Ha most vágattad, akkor még adj neki időt, mert meg kell szokni. Eleinte nekem is fura volt anno.Meg kísérletezz vele, hogy áll joggan, kicsit oldalra söpörve, valahol kettéválasztva, beszárítva, kivasalva... Legrosszabb esetben feltűzheted. Két hétig talán valaki látja is azt a fényképet, utána soha, senki elő nem veszi. :D

2011. ápr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
állítólag a ricinus olajtól gyorsabban nő(én még nem próbáltam)
2011. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*és amúgy gyógyszertárba lehet kapni, pár száz Ft. és sokkal gyorsabban nő.
2011. ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.De előfogják venni,mert portfólió-fotózás.:(

De akkor kipróbálom azt a Ricinus olajat,hátha hat.

2011. ápr. 10. 17:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, senki nem veszi elő. XD Meg mindenki magával lesz elfoglalva. Ne stresszelj, két hét alatt nőhet annyit, hogy jó legyen, meg megtanulhatod kezelni.
2011. ápr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is így voltam. Én 2 éve vágattam fufrut és szörnyen állt. De csak a fodrász után. rá egy-két hétre javult a helyzet, kezelhetőbb lett. De nekem még így se állt jól. Úgyhogy elmentem egy boltba és vettem egy hajpántot és hullámcsatokat. amikor már kicsit hosszabb lett, akkor oldalra fésültem vagy összekötöttem a többi hajammal.
2012. okt. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!