Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sok bókot kaptok naponta? És...

Sok bókot kaptok naponta? És negatív véleményt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 19:03
 1/4 habibi ***** válasza:
32%
hát mostanában itthon vagyok és nem sok emberrel találkozom, de ha kimozdulok, akkor kapok reakciókat pl. fütyülnek utánam, volt , h. csókot dobtak felém, v. sokáig néztek, és kaptam már kedvezményt (kb. 2000 Ft-ot az 5000 Ft-os farmerra)is egy farmerra csupán a külsőm miatt, de én nem tartom magam szépnek
2011. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szoktak olyat hogy fütyülnek , meg leszólitanak az utcán . Isemrőseimtől általában azt kapom hogy jó a seggem , meg szépek a szemeim:):)sokszor kapok pozitív bókokat, negatív dolgokat csak néha ,meg azt megkapom ha tükörbe nézek . .néha nagyon nem tetszem magamnak de a szép bókok miatt szépnek tartom magam:)
2011. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem az arcomra szokták mondani, hogy különleges (nagyonfehér és teljesen sima bőr, nagy brutálkék szemek, vörös haj) de én furcsának tartom, ha nem húzom ki a szememet akk kb úgy nézek ki mint egy drogos :(

a legtöbb fiú dícséri az alakomat, hogy nőies, kerek... én kicsit husisnak találom, bár gondolom a mai anorex divatőrület miatt is.

negatív véleményt nagyon rég nem kaptam szemtől-szembe, 1-2x hallom vissza, hogy xy kiröhögött valakit, amiért azt mondta rám, hogy szép vagyok :( na mind1 igazából pont leszarom ki mit mond rólam, mert boldog vagyok :)

2011. ápr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát én (sajnos) sok bókot kapok, de milyeneket... :(

Éretlen osztálytársaim. :D " Tök szép, hogy ilyen pufi a fejed" vagy "nekem tetszik ha egy lány husisabb a kelleténél" xD Miközben szerintem átlagos az alakom. Amúgy nem zavarnak ezek a bókok, de mondhatnának jobbakat is. :)


12/L

2011. ápr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!