Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Minek öltözzek bolond ballagás...

Minek öltözzek bolond ballagáson? (gimnáziumi)

Figyelt kérdés

Semmi ötletem nincs,van itthon egy playboy nyuszi fülem meg egy angyalkás glóriám(halloween hartykról kimaradva) valakinek valami ötlet?

Magas vagyok, szőke félhosszú hajam van és 18 éves lány vagyok.


2011. ápr. 13. 08:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
fehér melltartó , + fekete bugyi + fehér zokni + nyuszifül + szőke haj = engem megvettél sztem tied a legjobb jelmez :D
2011. ápr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
ha prostik és kamionosok buliba mennék, talán felvenném, de azért ez mégis egy iskolai dolog és így a városon se fogok végig sétálni :DD
2011. ápr. 13. 09:26
 3/21 anonim ***** válasza:
nemár :(:D pedig még el is mentem volna megnézni , hogy hogy nézel ki :D
2011. ápr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
:DD hülye vagy xDD nem fogok így felöltözni, mert este ugyan úgy beöltözve megyünk bulizni, szóval ezt nem :DD
2011. ápr. 13. 09:43
 5/21 anonim ***** válasza:

:D najó, akkor itt az ajánlatom :P


öltözz fel úgy ahogy akarsz, de el kell mondanod hogy hova mentek este bulizni , és odamegyek én is és meghívlak valamire és el kell fogadnod a meghívást :D

2011. ápr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

:D beírtam google képekhez bolondballagást és már találtam is neked 4 megfelelőt :D


íme :D


[link]

2011. ápr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

ezek közül mindegyiket támogatom :D


először öltözz be rendőrnőnek, aztán nyilas kisassznynak , majd boszorkánynak és végül alice-nek :D

2011. ápr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Hát én anno cigányasszonynak öltöztem, de úgy el nem mentem volna buliba. Volt arany színű szoknyám, fodros felsőm, 20-30 ékszer rajtam, és hosszú, fekete parókám,m egy csomó smink, állati jó volt :)


Öltözhetnél matróz lánynak, fehér naci és csíkos felső, meg csákó. Este meg leveszed a csákót és csini is vagy.

2011. ápr. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Szolnokon lakom és még nem tudom hova ülünk be, de köszönöm a meghívást :DD
2011. ápr. 13. 10:39
 10/21 A kérdező kommentje:
Paris hiltonnak öltözhetek? xD viszek egy plüss kutyát, már semmi ötletem nincs :((
2011. ápr. 13. 10:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!