Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúnya lány is lehet modell?

Csúnya lány is lehet modell?

Figyelt kérdés
Rólam van szó, nem csak úgy általánosságban kérdezem. Az arcom (szerintem) nem épp a legszebb, pici fülek, nagy orr, és nyáriszünet van a fogaim között, egyébként elég csontos, a bőröm viszont szép, kicsit szeplős. Amúgy nem kell drasztikus dolgokra gondolni, az orrom is és a fülem is csak picit nagyobb és kisebb mint az átlag. De mások szerint ezt csak én látom így. Egyébként az alakommal nincs gond (legalábbis szerintem) :) A kifejezetten szép lányokat keresik az ügynökségek, vagy aki eltér az átlagtól?
2011. ápr. 13. 14:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lehetsz, elvégre ha nem is az arcod fotózzák de testápoló reklámokhoz meg ilyenekhez nem kell arc pl :D
2011. ápr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
az összes csúnya...legalább a testük jó lenne
2011. ápr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Hát a ruhamodellek szerintem nem olyan szépek amúgy sem...

Azok a modellek pedig, akik szépségversenyeken indulnak, meg magazinokban pózolnak, általában szilikonbabák.

2011. ápr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
[link] - nézd meg az ő modelljeiket.
2011. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

persze 1. sokmindent kitudnak már hozni az emberből egy jó sminkkel

2. nagyon sok modell van aki éppen azért futott be mert nem az a "hétköznapi" szép formás arca van és stb hanem azért mert volt valami egyedi az arcába , valami különleges

2011. ápr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

ha a fogaid között szünet van,akkor miert nem kersz fogszabalyzot?

lehet,h cikinek erezned,azert nem szeretnel,de hidd el jobb most,mert 22 evesen mar banni fogod,h nem hozattad rendbe a fogaid ilyenkor(persze ha meg nemvagy 22:D) ugyhogy szerintem tetesssel fogszabit,mar vannak szinesben is. az egyik baratnőmnek rozsaszinben van,és fiuk is mondjak neki,h nemis rossz meg ilyesmik:))

2011. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ:)

Hidd el szeretnék fogszabit, de az nem két fillér sajna, és ilyenekre most nincs felesleges pénzem. Ez van:(

2011. ápr. 13. 16:13
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarja egy lány, aki csúnyának tartja magát, hogy tömegek nézegessék, mások fotózzák? Csúnya lányt egyik ügynökség sem keres. Karakteres, átlagtól eltérő arcokat igen, de csúnyát nem, ugyan már.
2011. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jó, hát felőlem úgy is fogalmazhatunk, hogy átlagtól eltérő az arcom:D
2011. ápr. 13. 16:16
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz, a legtöbb modell nem egy szépség. Attól függ, hogy mennyire alakítható az arcod, és mennyire szimmetrikus. De menj el modellügynökséghez és mindjárt megmondják. Ha a magasságod, az alakod a mozgásod és a kitartásod megvan hozá, akkor lehetsz.

Láttam már olyan modellt a kifutón, akiről apukámnak egyenesen az volt a véleménye, hogy bányarém. Mégis ott ijesztgette a közönséget milánóban a fashion weeken...

2011. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!