Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúnya lány is lehet modell?

Csúnya lány is lehet modell?

Figyelt kérdés
Rólam van szó, nem csak úgy általánosságban kérdezem. Az arcom (szerintem) nem épp a legszebb, pici fülek, nagy orr, és nyáriszünet van a fogaim között, egyébként elég csontos, a bőröm viszont szép, kicsit szeplős. Amúgy nem kell drasztikus dolgokra gondolni, az orrom is és a fülem is csak picit nagyobb és kisebb mint az átlag. De mások szerint ezt csak én látom így. Egyébként az alakommal nincs gond (legalábbis szerintem) :) A kifejezetten szép lányokat keresik az ügynökségek, vagy aki eltér az átlagtól?
2011. ápr. 13. 14:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Georgia Jagger, Lara Stone: kapásból két híres modell, akiknek szünet van a fogaik között. Manapság ez szexis. Sokszor keresik az érdekes arcú nőket, az a lényeg, hogy megjegyezhetőek legyenek. Ugyanakkor az arcuknak szabályosnak kell lennie, ne nagyon legyen bőrhibájuk, legyenek magasak, vékonyak.
2011. ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi nektek:)
2011. ápr. 13. 20:50
 13/14 anonim ***** válasza:

ha nincs felesleges penzed,akkor miert nem csinalsz ugy,hogy például ha valami körömlakkot vagy pulcsit akarsz venni,ketszer,haromszor atgonolod,h van e ra szükséged?

és talan lassacskan összetudsz annyit sporolni:)

2011. ápr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
szerintem Kate Moss kifejezetten csúnya modell a halfejével, de a képeken mégis jól mutat, meg végülis különleges, szóval miért ne? :)
2011. jún. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!