Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy "fél" testes tetoválást...

Egy "fél" testes tetoválást szeretnék csinálni így néz ki: www.tattooswithmeaning. Org/wp-content/uploads/2010/12/c2. jpg Ha én közben gyúrok akkor megreped a tetoválás?

Figyelt kérdés
Vagy ha nyúlik is akkor is csak minimálisan? Épp ezért egy ilyen asszimetrikus tetkóval szeretném elkerülni, hogy feltűnő legyen
2011. ápr. 13. 19:04
1 2
 1/11 szamóca. ***** válasza:

eldeformálódhat.

nem tudtam megnyitni a képet, de ha határozott minta van akkor nem túl jó ötlet. ha csak nonfiguratív akkor nem annnyira veszélyes, mert talán nem lesz feltűnő.

2011. ápr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

itt a kép mégegyszer


tattooswithmeaning.org/wp-content/uploads/2010/12/c2.jpg


végülis a lényeg az, hogy a tetoválásban lennének-e repedések, mert ügye ha hízok is izomban az csak pár mm-es nyúlást jelent a bőrnek, ha csak a figura torzúl az nem számít, csak repedések ne legyenek :S

2011. ápr. 13. 19:29
 3/11 szamóca. ***** válasza:

az is előfordulhat de nem valószínű.

erre annyit tudok mondani, hogy addig semmiképp se kezdj el gyúrni amíg teljesen be nem gyógyult a kész tetoválásod, és utána a bőröd a gyúrás alatt végig kezeld A vitamin tartalmú krémmel.

és semmiképp se gyorsan dolgozd ki, nagyon lassan folyamatosan. ha hirtelen duzzad meg az izmod attól repedhet a bőr (lásd terhességi csíkok vagy a túlzottan gyors növés után kialakult csíkok)


de egyébként a repedést szépen tudják korrigálni ey rendes tetoválószalonban, és nem hiszem hogy megrepedezne.

2011. ápr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
persze megvárnám azt a 1-2hetet míg teljesen begyógyúlna a tetoválás, addig eszembe sem jutna kondiba menni. akkor azt mondod, hogy nyugodtan kondizhatok közben? természetesen nem hírtelen akarok nőni (így a repedésre is elég kevés lenne az esély). szépen, fokozatosan tervezem a növekedést! csak nagyon tetszik a tetoválás és tudom, hogy pár év múlva 6-7centivel is nagyobb karom lehet és a mellem is nőni fog (fokozatosan)
2011. ápr. 13. 19:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha szépen, lassan fejlődsz, nem lesz gond vele. Tudom, mert a barátomnak tele van varrva a háta, már évek óta azt nézegetem, ő meg szintén kondizik, de nem volt vele probléma. Ha rendesen leápolod, ahogy a szalonban megmondják, és megvárod a TELJES gyógyulást (simán lehet több 1-2 hétnél, mert nagy bőrfelületű tetkóknál tarthat tovább is, és meg kell várnod, míg az egész sebréteg lehámlik, nem húzogathatod le :) ), akkor nem lesz gond belőle.
2011. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 szamóca. ***** válasza:

nem, akkor nem fog szétrepedni. maximum a konturok halványodnak, de az sem biztos és azt könnyen javítják.

1-2 hétnél tovább tarthat az jóval, főleg hoyg nem fogod egy beülésből megúszni a fél testest:)

2011. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm szépen a válaszokat mindkettőtöknek! :) esetleg azt megtudjátok mondani, hogy nagyjából mennyibe kerülhet egy ekkora tetoválás? úgy nagyjából..
2011. ápr. 13. 22:33
 8/11 szamóca. ***** válasza:

ezt így nem lehet megmondani...

sok mindentől függ. pest vagy kisváros, ki varrja, mennyire bírja a bőröd (hány alkalom), kell-e javítani...

de szerintem ehhez nem kell valami Boris szintű tetováló, sima kontúros munka. 30-40 ezertől határ a csillagos ég

2011. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát én veszprém-megyében lakok, egy (eddigi vélemények alapján) elég ügyes pali csinálná, ügye én pont azt néztem, hogy ennek a tetkónak nem teljesen fekete színe van, kicsit szürkés vagy barnás árnyalata van és több színből készítették el, nem tom mennyit számít árban... 30-40e. Ft még bele is férne:)
2011. ápr. 13. 22:45
 10/11 szamóca. ***** válasza:

nem vagyok benne biztos hogy a fotón egy igazi tetoválást láthatunk ;)

nem akarsz valami egyedi mintát inkább? ez így olyan... netrőlszedett, persze lehet nekedn incs gondod ezzel.

árat tényleg nem akarok mondani, ennyire nem is értek hozzá és tényleg rengeteg mindentől függ, de a tetoválód ad majd árajánlatot.

2011. ápr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!