Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért szőrösödik a mellbimbóm...

Miért szőrösödik a mellbimbóm környéke?

Figyelt kérdés
Ez elég kínos... de aggasztó.. miért van?
2011. ápr. 13. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy nem ritka, ha lány akkor sem, én szemöldök csipesszel kiszedem.
2011. ápr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
lány vagyok. :D
2011. ápr. 13. 20:26
 3/11 anonim válasza:

jujj...


szedsz valami hormonális fogamzásgátlót?

2011. ápr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2 hónapja hagytam abba.. de természetes hormon tartalmú volt. és azt is csak nagyon keveset tartalmazott.. most akarom megint elkezdeni csak nem akar megjönni.. gondolom attól van..
2011. ápr. 13. 20:33
 5/11 anonim válasza:

Ne idegeskedj miatta, ez simán előfordulhat kiszedegeted és kész.


Amíg nem lesz Austin Powers-es melled ne izgulj. :)

2011. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

hehe:D köszi. de ha szedegetem attól nem lesz dúsabb??

És ugye nem lehet az a dologban h esetleg terhes vagyok vagy ilyesmi..?..

2011. ápr. 13. 20:57
 7/11 anonim ***** válasza:

Terhességet nem jelez, megnyugodhatsz. Nekem is van néhány szál, amikor epilálok, azokat is leszedem, nem erősödtek.

Egyre több nő küzd ezzel, már a vízzel is hormonozzuk magunkat csecsemőkorunk óta, nem csoda, hogy ilyenek előfordulnak.

2011. ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem is van pár szál...kiszedem én is őket csipesszel...csak figyeljetek oda, mert nekem az egyik benőtt...és csunya lett meg minden:(...hátja...a mai nők nemtudnak szépek és egészségesek lenni természetesen...úgy értem...már tényleg a vizben is minden lópikula van...meg a levegőben stbstb...hát nincs könnyü dolgunk :/

22L

2011. ápr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én sosem szedtem fogamzásgátlót, mégis szőrösödik mindkét mellemen. Sztem is ennek a víz- és a levegőszennyezés lehet az oka. Én borotválom őket, de gyűjtöm a bátorságot, hogy leepiláljam, mert tudom, hogy így egyre erősebb lesz, csak annyira félek, hogy fájni fog:S
2011. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előbb szoktasd hozzá szemöldökcsipesszel, aztán pár hónap alatt meggyengül annyira, hogy epilálni se legyen rossz.
2011. ápr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!