Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan ragasszam fel a műkörmöt?

Hogyan ragasszam fel a műkörmöt?

Figyelt kérdés

Ma vettem 100as boltban egy kis zacsi műkörmöt.Vettem hozzá ragasztót is.

Hogyan ragasszam fel?

Le kell reszelnem olyanra amilyen a körmöm formája?

A saját körmöm is nagyon hosszú azt teljesen vágjam le és úgy ragasszam fel?

Amit vettem körmöt annak az alapja átlátszó és zebra mintás... :)

Ötleteket,tapasztalatokat várok :)

Mennyit bír ki egy ilyen köröm?


2011. ápr. 14. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyanra reszeled amilyenre akarod de ha amugy is hosszú a körmöd akkor minek ragasztod fel?

Szerintem vágd le picire a sajátodat és ugy szépen ragaszd fel!

Amugy nem sokat érnek letörnek és ugy elpattan észre sem veszed:)

Én a helyedben elmennék műkörmöshöz az bírja 1hónapig tutin!

2011. ápr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

SEHOGY!!!! Dobd a kukába, és eszedbe se jusson többet ilyet venni.

A legjobb hely a gombáknak és baktériumoknak, mivel azt sem tudod hogy kell felragasztani, így a következményeit sem ismered.

2011. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ne haragudj, hogy ezt mondom, de nagyon igénytelenek az ilyen "100as boltos", felragasztható körmök. arról már nem is beszélve, tényleg árthatsz magadnak, ahogy az előttem lévő is írja!
2011. ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Hát ha már az igénytelenségnél tartunk a zebra mintás köröm milyen durva lehet?:)
2011. ápr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

Azt csinál amit akar!

Amúgy meg kérdeztem a körmöstől hogy kell.

Vágd le kicsire a körmödet. Reszeld meg a körmöd felületét, és utána a tipnek is azt a részét ahova szoktunk tenni a ragasztót.Utána ragaszd rá a körmödre, és amikor rajta van reszeld össze a kettőt.Jajj hoppá mivel mintás hagyd ki az össze reszelés részér mivel ugye leszedné. De ha nem lenne rajta minta akkor igy kéne csinálni mert tartósabb és több ideig fenn maradna.

2011. ápr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kedves 16:20-as, a körmösnél a felragasztott, összereszelt tipre anyag kerül, pl. zselé! arról már ne is beszéljünk, hogy mennyit árthat magának, ha rosszul reszeli, persze mindenkinek a saját körme, azt tesz vele, amit akar.
2011. ápr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem 3 éve volt ilyen körmöm. nővérem ragasztotta fel és bírta 3 hétig. de hogy hogy volt mint volt arra bizony már nem emlékszem. az enyém gyönyörű volt :$, mivel nem ilyen mintásat (meg tököm tudja milyenek vannak még) hanem simát amit magam festhettem ki.

L*-*

2011. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
francia manikűrös de szép lehet!!!am bocsi , de nem tudok segíteni, mert még nem volt mkörmöm.de szerintem amit a mkörmös tesz föl az tovább tart mint a 100as, de nem tuti.de a körmödet olyanra reszeled, amilyenre akarod.
2011. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!