Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudnék olcsón műkörmöt...

Hol tudnék olcsón műkörmöt csináltatni? Mennyibe kerül mostanság?

Figyelt kérdés
Utoljára szülés előtt csináltattam körmöt és most 3 év után megint szeretnék.Hol tudnék viszonylag olcsón és szépet,tartósat csináltatni Budapesten?Ti hol csináltatjátok és mennyiért?
2011. okt. 20. 16:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Iratkozz fel a kuponvilag, citybrands, egyutt.hu hirleveleire.

Havonta 1-2 vagy tobb mukormos akcio mindig van. Ha beallitod, hogy budapesti vagy, akkor eleve csak a pesti hirleveleket kuldi.

En mar 3 alkalommal csinaltattam igy mukormot, mindharom kupon 2500 forint korul volt es sohasem csalodtam, vegul a harmadik mukormos olyan szimpatikus volt (es a szalon is kozel volt), hogy nala maradtam.

De vateran is lattam mar, hogy mukormozest hirdettek akciosan 3000 forint kornyeken, szoval ott is erdemes korul nezni.

Vagy korbekerdezgetni babaszoban, hasonlo forumokon, hogy van-e mukormos gyed-en levo anyuka, aki otthon dolgozik, szalonon kivul (persze nem adozva) csinaljak csak meg 3000 forint alatt.


Illetve meg egy otlet, ha sok idod van:

mivel nekem szepek a kormeim alapban, igy voltam mar tanfolyamon alapanyag, a tanfolyamvezeto rajtam mutatta meg a mukoromepitest. Utana tobb lany is megkeresett, hogy egy-egy napra, vagy vizsgara el tudnek-e menni.

Ez azt jelenti, hogy teljesen ingyen lesz mukormod, illetve mivel mast is tanulnak, igy akar japan manikurre, stb-re is mehetsz.

A gond csak az vele, hogy fel napos program, a masik gond az, hogy lehet, hogy egy profin dolgozo tanulot fogsz ki, lehet, hogy egy benat. Bar en fodrasztanulokhoz is szoktam jarni es a tapasztalatom az, hogy ok annyira orulnek, hogy dolgozhatnak es annyira izgulnak, hogy lassan, de tokeletes munkat vegeznek, mig egy-ket eletunt, sietos fodrasz sok penzert csak osszecsapja az ember frizurajat, kozben meg morog is.


Sok sikert!

2011. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!