Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Modellkedni szeretnék. Hogyan...

Modellkedni szeretnék. Hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés

szeretnék modellkedi...csak nem tom hogy kezdjem el..14 éves vagyok és most talán van időm rá a tánc mellett a modellkedésre:D és szeretném valahol elkezdeni..(172cm,60kg szép különleges ismertető anyajegyem van a homlokomon,csinos vagyok..hiszen táncolok 9 éve:D)fotozásokat szeretem,bátor vgayok :Dszval szentem modellkedésre alkalmas lennék:D

csak honnan kell ezt az egészet elkezdeni??köszönönm a válaszokat


2009. márc. 2. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Keszites fotossal supi kepeket magadrol. Mindenfelet. Furdoruhast, sportosat, elegansat, hetkoznapit...stb. majd a fotos segit meg.

Toltsd fel a kepeket minel tobb oldalra, ha google-ba beirod modell, vagy szepsegverseny vagy amit gondolsz ilyen modelles dolgot, rengeteg oldalt kidob. Kuldd el a fotoidat, es varj.

Pl. my vip szepsegverseny, lattad mennyi lany van fent?

Ezenkivul keress a neten modell studiokat. Vedd fel veluk a kapcsolatot, es majd behivnak.

A fenykepek, portfolio nagyon-nagyon fontos, azok supik legyenek rolad.

Ne fizessel sehol, ahova beregisztralod magadat.

Sok sikert!

2009. márc. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetnek megpróbálhatnád hogy csináltatsz néhány jó képet magadról, és felrakod ide: [link]

Be lehet jelölni hogy modell vagy milyen munkákat vállalnál. Aztán felkeresnek ha kellesz.

2009. márc. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

próbálj meg itt jelentkezni:

www.image.hu

2009. márc. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok-sok modellügynökség weboldalának címe:

[link]


Általában van rajtuk olyan, hogy Jelentkezés, ha valamelyik szimpatikus lesz, azt töltsd ki, s aztán ha pozitívan visszajeleznek, akkor már sodródhatsz az árral.

2009. márc. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!