Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tesztek annak érdekében,...

Mit tesztek annak érdekében, hogy vékonyak legyetek lányok? (csak azok válasza érdekel, akiknek sikerült éveken keresztül karcsú maradni (legeljebb észrevehetetlen súlyfölösleggel)

Figyelt kérdés
Hogy értsétek, az érdekel, hogy a szinte állandóan jóalakú lányoknak mennyire van szükségük komoly fogyózásra, mennyire kontrollálják az étrendjüket.
2011. ápr. 17. 20:00
 1/9 habibi ***** válasza:
szia, én már két éve mindennap szobabiciklizek (kb. 5 km), odafigyelek, hogy mit eszem, zsírosat egyáltalán, vagy csak nagyon ritkán eszem, édességet megengedek magamnak,de csak bizonyos mennyiségben, nem sanyargatom magam diétákkal, naponta megiszok 2 liter ásványvizet, cukros üdítőket nem iszom csak vizet, annyit eszem, amennyi jólesik, ha esetleg többet ennék, akkor elmegyek egy nagyot sétálni/futni. Mikor életmódot váltottam, a váltással 10 kilótól szabadultam meg és azóta tartom a súlyom.
2011. ápr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti, én nagyon szerencsés vagyok ilyen szempontból.

Akármennyit zabálhatok, nem hízom...

Ennek ellenére szoktam combra és hasra tornázni, mert szeretem, főleg nyáron, ha kockás a hasam, na meg feszes a combom.

176/55 vagyok egyébként, ha ez számít.

2011. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia:)

Hát én mondjuk alapból vékony vagyok/vagy is átlagos testalkatú.Kinek mi:D

Még sose híztam meg, de szerintem ez alkattól függő mondjuk,hogy ki mennyire,meddig képes hízni.

De van pár ötletem,ami nem tudom mennyire jó, de szerintem hatásos.

Én például rendszeresen minden nap eszek gyümölcsöket,de mivel a zöldségeket nem annyira szeretem(magába),így azt a levesekbe sűrítem bele:D

Azt is nézem,hogy ne egyek össze vissza 1 nap.

Vagy is,hogy a szokásos 3 étkezés meglegyen, meg a tízórai és az uzsonna is.

Ezen felül lehet és szerintem nagyon jó nassolni is vacsi előtt vagy után is.

Sokan úgy tartják,hogy nem egészséges alvás előtt is enni, de ez is ember függő, mert én pl csak teli hassal tudok elaludni:D

Ezen felül szeretek sportolni, nem teljesen rendszeresen,de ha alkalom nyílik rá,mindig kihasználom, legyen az foci,röplabda,sima futás vagy akármi...

Szeretek kondizni is, de én azért megyek,hogy erősödjek még.Ez is formába tudja tartani az embert, csak kitartás kell hozzá.

Nem sűrűn eszek mcdonalds-os kajákat, ritkán iszok colát meg ilyen ahogy apám mondaná "színezett löttyöket".

Főként rostosat, vagy szűrt alma levet szoktam,esetleg vizet,de én nem csap vizet,mert nekünk van egy fejlettebb víztisztító berendezésünk, ami a csapvízből elég egészséges vizet csinál.A lényege,hogy lézerrel meg szűrőkkel tisztítja meg a vizet.Ha érdekel van róla egy linkem is.Ezt mindenkinek ajánlom.Mi úgy találtunk rá,hogy anyukám zepter-el is foglalkozik és annak az egyik fejlesztett terméke.

Itt a link: [link]

Anyukám mondjuk fogyókúrázik és ő elég gyorsan leadott kb 20 kilót(lehet sokat mondtam)pár hónap alatt.De neki szüksége is volt rá más okok miatt is.Ő fitness tornázik cd-ről, meg ha ideje van rá kondizik és arra is figyel,hogy mit/mennyit eszik.

De sokféleképpen lehet lefogyni/formában tartani a testünket, ha kitartóak vagyunk és oda figyelünk, hogyan élünk.Meg szerintem az apróságokra kell nagyobb hangsúlyt fektetni.

Ha nem is azonnal, de idővel sikert arathatunk.:)

2011. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ebből eddig úgy tűnik, odafigyeltek az étkezésre és sportoltok is rendszeresen.. szóval nem az ég adománya, maximum a második válaszoló esik ebbe a kategóriába valamennyire .
2011. ápr. 17. 21:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Világ életemben vékony voltam, és mostanában is tartottam a súlyom, de, most elkezdtem hízni, és ezen ki is borultam, mert sajnos úszógumikat növesztek és nem ott rakódik le ahol kellene (például a mellemre rá férne).Eddig nem nagyon figyeltem oda mit eszek, bár cukros italokat nem szoktam inni, szeretem az egészséges ételeket, de a csokit imádom, és tudok is enni rendesen. Nem nagyon sportoltam, táncoltam másfél évig, és előtte gyógytornára jártam, meg kondizni pár hónapig, tehát a vékonyság egy adottság (apum is ilyen alkat).

De mióta eljöttem a kereskedelemből ahol egész nap szaladgáltam, és most ülő munkát végzek, érzem magamon, hogy hízok. Tehát holnaptól ismét nekiállok edzeni, felüléseket fogok csinálni, mert azt szeretem, és úgy is ott kell fogynom.

2011. ápr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Alacsony vagyok, szóval az álomalakot sose érhetem el, de eddig még mindig csak vékonynak tituláltak. Őszintén szólva az utóbbi években nem nagyon mozogtam, ezen kéne változtatni, bár nem az alakom miatt. Kaját igazából bármit megeszek, édességet töméntelen mennyiségben, de igazából keveset eszek gyerekkorom óta, gondolom ehhez szokott a szervezetem, vagy nemtom. Gyors az anyagcserém, tehát mondhatjuk semmit nem teszek érte. Persze meztelenül nem vagyok mindennel megelégedve, de felöltözve oké. :D

(162 centi/48-50kiló)

Általában amúgy vagy gyerekkoruk óta megfelelő étrendhez szoktak, vagy sportolók, vagy genetikailag nagyon szerencsések, akik évekig tartják a súlyukat. A folyamatosan fogyókúrás étrendnél egy idő után mindig elszalad a ló, a mozgás viszont mindenképp jó dolog. ^^

2011. ápr. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

valahogy úgy, ahogy az első, én is 10 kg-t fogytam életmódváltással, és azóta is odafigyelek, mit eszek. sportolni sajna nem tudok egy nemrégi műtét miatt, de 2-3 naponta csinálok farizom és hasizom gyakorlatokat.

vékonynak sosem mondtak, de az átlagostól formásabbnak tartják az alkatom, talán mert vékony a derekam.

175/65

2011. ápr. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi lányok! :) én fekvőtámaszokat nyomok minden másnap már öt hete és szépen formásodnak a has és váll izmok. kezd kialakulni az a V-alakú izom a csípőmön x) barátnőm miatt tettem fel a kérdést, nem megy neki egyszerűen az étrendre odafigyelés, elég kiszámíthatatlan életet él, talán ez borítja fel mindig a terveit
2011. ápr. 18. 07:27
 9/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:07


én is így vagyok vele...amíg diák voltam, nagyon jó alakom volt, semmit nem tettem érte...mióta ülőmunkát végzek, kezdett feljönni pár kiló..plusz mostanság sokat nasiztam meg ittam a cukros üdítőket...

megálljt parancsoltam..igyekszem majd minden nap mozogni egy keveset...istennek hála amúgy is az egészségesebb kajákat szeretem..meki meg zsírok kaják alapból kizárva...ezt leszámítva eszem mindent...csak keveset...odafigyelek arra, hogy ne legyek éhes, pár falattól jól lakom...viszont arra is odafigyelek, hogy ne egyem magam dugig...igyekszem sok vizet inni (imádom a vizet)...de néha kicsit nehéz ennyit meginni:):):)...így ennyi...nem sanyargatom magam:) persze szerencsének is mondhatom, nagyon jók a formáim, jó az anyagcserém...de a kor előrehaladtával és az életem változásával feljött pár kiló...nemsok...de megszabadulok tőle:):):)

22L

2011. ápr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!