Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy súlyfölösleggel milyen...

Nagy súlyfölösleggel milyen sportot érdemes a diéta mellé választani?

Figyelt kérdés
Olyasmit szeretnék csinálni, ami nem terheli a gerincet és az ízületeket. Nagyjából 35 kilótól szeretnék megszabadulni. Úszni és egyéb olyan helyekre, ahol kevés ruhát visel az ember, nem szívesen mennék, amíg nem jön le mondjuk az első 15-20 kg. Mivel próbálkozzam?
2011. jan. 24. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
1-2 órás gyors tempójú séta. erdőben, tóparton, városnézés közben barátnőkkel még szórakoztató is :)
2011. jan. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szobabicikli..
2011. jan. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amit az első írt, séta, nagyon jó. Ami még jobb, szerintem, a Nordic Walking és az elliptikus tréner. Szerintem.
2011. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Séta vagy tempós gyaloglás (futás semmiképpen!), valamint úszás.
2011. jan. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja igen, nyugodtan menj el az uszodába, mások is járnak oda ilyen problémával, hidd el. Mindenki úszni megy oda, te pedig valamit el akarsz érni, és ez sokkal fontosabb, mint hogy lát-e valaki fürdőruhában.
2011. jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket! A szobabicikli nem csinál kárt ekkora pluszsúlynál? Még egyszer köszi, hálás vagyok a segítségért!
2011. jan. 24. 21:11
 7/10 csipkerózsika ***** válasza:

Esetleg még jóga, tai chi, ha valaki nyitott rá.

Aerob mozgást egyelőre semmiképp, mert kikészülnek az izületek.

2011. jan. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szobabiciklitől nem lesz semmi bajod.

Én 120 kg-osan is csináltam, és semmi bajom.

2011. jan. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ellenkezőleg, inkább aerob. De önmagában hogy egy mozgás aerob vagy anaerob,az nem határozza meg, hogy árt-e az ízületeknek, az valami egészen más.
2011. jan. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!
2011. jan. 25. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!