Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Egy hónapban vagy úgy...

Lányok! Egy hónapban vagy úgy általában mit használtok? (hajra, körömre, bőrre, tisztálkodásra, szőrtelenítés, illatosítás. Stb. )

Figyelt kérdés
Márkát is írhattok:)
2011. ápr. 18. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én jelenleg Palmolive tusfürdőt használtak (pirosat), hajamra gyógysampon kell, Nivea deo (mindennap használom, és alig fogy), szőrtelenítés: mivel kozmetikus vagyok, van, amit gyantázok, máshoz borotva, arcomra megfelelő tisztító és ápoló krém, köröm: magamnak csinálom (körmös is vagyok :))
2011. ápr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most épp: Fa tusfürdő, Himalaya Herbals sampon és balzsam, Gliss Kur pakolás, L'oreal hajfesték, most épp valami világosszőke, Vichy Normaderm hidratáló krém, Himalaya Herbals arcpakolás hetente egyszer, Effaclar mélytisztító, Vichy tonik, Balea szemfestéklemosó, ha semmi sem volt az arcomon, akkor natúr teafaolaj szappan, Palette festék szemöldökre, körömlakk mindenféle, sminkcuccot nem sorolom :D, Alverde dezodor, parfümöm épp elfogyott, nem tudom még, milyet veszek, szőrtelenítés... hát, eldobható borotvát. Ezek mind olyan cuccok, amik bejöttek, így ezeket veszem mindig újra, ha elfogynak.
2011. ápr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

tusfürdő-baba

dezodor-fa/dove go fresh

sampon és balzsam-gliss kur

arctisztító: garnier neutralia és mandulás bioszappan

szörteleniteni borotvával meg tusfürdővel szoktam fürdés közbe...

parfümöm vattacukor illatú van(kopi), meg egy naomi campbell kopi :D

körömlakkjaim: miss sporty, astor, moyra. :D

testápoló: charlotte(nem akkora márka :D) és avon.

18L

2011. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!