Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Úszógumitól (derék és csípő...

Úszógumitól (derék és csípő között oldalt) hogyan lehet megszabadulni?

Figyelt kérdés

Elég sokat sportolok, edzek, más étrendem van, de nem találok sehol olyan gyakorlatot, ami oldalt, csípő/derék között erősítene, dolgozna. HEEEEELP!!!

21/L


2011. ápr. 20. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok sajnos!:S

Onnan a legnehezebb le dolgozni!:S

2011. ápr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
HullaHopp karika
2011. ápr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
futás
2011. ápr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nincs helyi fogyás, futásnál minden fogy izom veszteség is van, ezért kell a jó étrend.


de a hulahoppkarika jó 5let.

2011. ápr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Attól tartok, hogy a futásnál mellből is megy le:S
2011. ápr. 20. 13:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Futást semmiképp se javasolnám. Tönkreteszi a térded és nem egy szórakoztató sport. Én ,,asszonytornára" járok ahova bombanőktől kezdve duci csajokig, idősek és fiatalok is járnak. Nyújtó gyakorlatok is vannak a tornaközben egy egy nehezebb gyakorlat után, zenére tornázunk, tetőtől talpig átmozgat erre az izomláz a tanúm.:D 1 hónapja járok, hozzáteszem nem vagyok kövér és 2 kilóval kevesebb lettem, pedig eszek rendesen. A hasam sokkal kisebb lett és a csípőmön is látok változást. Javaslom, te is keress hasonlót. :)
2011. ápr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem tdom nekem szerencsére nincs ilyen problémám. de a futás mindenre jó, meg most a hulahopp meg a tesitanárom mondta hogy...nem tudom a nevét de az a lényeg hogy letérédelsz és jobbra balra felülsz és a másik oldalra ülsz le...hát reméem segítettem
2011. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen, segítettél, nagyon szépen köszönöm!
2011. ápr. 20. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!