Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » FM Parfüm -webshopból érdemes...

FM Parfüm -webshopból érdemes rendelni? Nem átverés?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Maga az FM parfüm átverés, ezek műanyagból gyártott utánzatok.

Egy eredeti parfüm kb. 200 összetevőből áll, egy hamisítvány kb. 15 szintetikus anyagból, akárcsak az FM.

És még valami,nincs olyan,hogy feromon tartalmú a parfüm, mert eleve tilos is ilyet gyártani, másrészt nem is lehet.

2011. ápr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
46%

Barátom, Te elég ostoba és tipikus Magyar vagy! Úgy osztogatsz válaszokat a kérdésekre, hogy fogalmad sincs alapvetően arról sem, hogy mit jelent a Parfüm kifejezés.


Mindenki nevében szólhatok, aki ezen az oldalon keres válaszokat a kérdéseire; hogy ne írogass ide baromságokat, mert az emberek még elhiszik a balgaságaidat és félrevezeted Őket! A parfümök több száz alkotóelemből állnak, még a hamisítványok is, azzal a különbséggel, hogy azok nem Parfümök, hanem EDT (Eau De Toilette) vagy rosszabb esetben EDC (Eau De Cologne) hígításban kerülnek a piacra a gyártóval megegyező csomagolásban. Ez a hamisítvány.


Az FM Parfümök nem hamisítványok, hisz nem a gyártó/márka csomagolását használja, illetve nem állítja, hogy az adott termék megegyezne azzal a márkával, amelyik illatcsaládba tartozik az FM Parfüm. Csupán egy összehasonlító listát használnak - elképzelhető, hogy sokan rosszul - ami alapján be lehet határolni az illatminták nélkül is, hogy körülbelül melyik illat tetszhet a vásárlónak, hisz így tudja melyik illatcsaládod használta eddig.


Az FM Parfümökről még annyit, hogy EDP (Eau de Parfum), illetve az illatok királynőjét (P) valódi Parfüm töménységben tartalmaznak illóolajat, szemben számtalan drogériában kapható parfümnek álcázott EDT-vel (Eau De Toilette). Érdemes megnézni az üvegre mi van írva. AZ EDT NEM PARFÜM! Az EDT a (P) Parfüm felére hígított változata desztillált vízzel.


Mi következik ebből? Hogy itthon rosszul használjuk a Parfüm szót. Amit EDT parfümként adnak el, az valójában egy vízzel hígított parfüm.


A másik; a feromon parfüm gyártása miért lenne tiltott? Állítom, hogy egy feromon fajtát sem tudsz mondani anélkül, hogy ne Guglizznál rá. Az Androstenone-nt például, ami az Alfa-Him érzetet kelti könnyedén előállítható.


Összefoglalva, a FM Parfümök nagyon jó minőségek és tartósak, kevés kell belőle, egész nap érezhető. Magam is használom - annak ellenére, hogy 6-7 évig vettem a drága Hugo Boss-t a parfümériában.


Üdv,

egy Szakértő

2011. ápr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utolsó. Akkora baromságokat írsz "szakértő" létedre, hogy nekem fáj. Az EDT már hogy lenne hamisítvány? Az adott márkanévhez tartozó parfüm könnyebb változata, annyi a különbség, hogy kevesebb benne a parfümolaj, nem annyira tömény. A FM "parfümök", na azok a hamisítványok, és aki bedől a feromonos marhaságoknak, az meg is érdemli a gagyit.
2011. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát asszem akkor ennyit az fm-ről xD
2011. ápr. 21. 16:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, az utolsó előtti tényleg hülyeségeket ír, de nagyon.

Főleg,hogy elsőként amit írtam a Neo fm-en 2 hete vendég volt parfümkreátor és parfümszakértő mondta.

2011. ápr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
omg. először azt hittem,620,most nézem,hogy 3620-.- xd akkor végképp röhej
2011. ápr. 22. 10:11
 7/9 anonim válasza:
100%

1. A második hozzászóló nem azt írta, hogy az EDT a hamisítvány, hanem, hogy EDT hígítású a piaci pacsuli - vagy esetleg rosszabb. Ami ugye annyit tesz, hogy vizezett, ketté szedett EDP, így fele annyi az előállítási költsége. A bizonyíték tisztán látszik, mikor magadra fújod, mert vizes. Nem kell hozzá sok ész. De ezt csak az tudja, aki tapasztalta, azaz aki használt már EDP-t az EDT-n kívül. Ja, és valóban, a Toilette nem Parfüm. ..az Toilette. Nem viccből van odaírva.


2. Én is hallottam a Neo FM-en Zólyomi Zsolt interjúját és nem állított olyat, amit ír itt valaki, hogy az FM 15 szintetikus anyagból áll és hamisítvány. Ez hazugság.


3. A második hozzászólónak igaza van. Ha véleményeket akartok osztogatni, arra ott vannak a fórumok. Ez az oldal arra való, hogy akinek köze van az adott kérdés témaköréhez, az próbáljon meg segíteni a kérdezőnek és nem félrevezetni.


Szóval menjetek szépen játszani. Ne itt lábatlankodjatok! A kérdezőnek meg ajánlom a Guglit, mert ott ezek le vannak írva és nem lesz félrevezetve.

2011. máj. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első :D én nem vagyok semmilyen kapcsolatban az FM-mel, viszont szoktam tőlük rendelni. A mintáik alapján szagoltam meg a híres-neves Paco Rabanne 1 milliont... Hát, uggggyan az még jó, hogy nem vettem meg az eredetit!! :) Még nem is tart kevesebb ideig, fele pénzből meg lehet venni 200 ml-t, sőt... :) Szerintem ne gondolkozz, nagyon finom illataik vannak, kérj mintát!
2011. júl. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én kipróbáltam az fm-nél a Paco Rabanne 1 milliont és tényleg nagyon jó illata van és hasonlít az eredetire. Mivel egyetemista vagyok és én se tehetem meg, hogy több mint 20e fizessek ki érte én maradok az fm-nél. Tudom, hogy ez nem a reklám helye de a kérdésre válaszolva én a fmparfumshop.hu webshopból szerzem be teljesen megbízhatóak.
2013. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!