Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elmondjam anyukámnak hogy...

Elmondjam anyukámnak hogy borotválom a lábamat?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és mikor megtudta hogy borotválom a hónaljam telljesen kiakadt,elsem merem képzelni hogy akkor erre mit mondana van valami ötletetek hogy tudom leállítani hogy ennyire ellenezze, meg hogy elmongyam e?
2011. ápr. 20. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

én nem tudom ,hogy ezek a mai szülők hogy képzelik, hogy megtiltják, meg kiakadnak, ahelyett ,hogy elvinnék a lányt egy kozmetikushoz.

Én a helyedben gyantáznám, de a kérdésre válaszolva ne mond el, de ha kérdezi ne tagadd le. Magyarul: ne állj elé ezzel a mondattal, hogy "Anya , képzeld borotválom a lábam"

kb semmi köze hozzá.

2011. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem,hogy a szülők ezen miért vannak kiakadva.Ez egy természetes dolog,hogy valaki szőrteleníti magát,főleg,hogy lány is vagy. Még ha fiú lennél akkor megérteném.Szerintem magyarázd le neki,hogy téged zavar és ha nem érti meg akkor fogalmam sincs.
2011. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első: vannak családok, ahol ilyesmire nem telik...

Mondd el anyukádnak, nyáron úgyis észreveszi és az sokkal kellemetlenebb lenne, ha a strandon rendezne cirkuszt. Lehet, hogy így is ki lesz akadva, amiért már elkezdted, de teljesen érthető. Az ő szempontjai is, kislány vagy a szemében, egyik szülő se örül, hogy a gyereke hamar felnő. :D De ha normálisan beszélsz vele, akkor meg fogja érteni. Az engedélye nem kell, mit tud csinálni, visszaragasztra a lábadra a szőrt?! :D Elmondhatod neki, hogy téged zavar, a mai világban szinte kötelező egy nőnek szőrteleníteni, és esetleg bedobhatod, hogy halálra csúfoltak a tornaöltözőben a csajok, meg te vagy csubakka, vagy valami. :D Amúgy szőrtelenít anyukád? Ha igen, akkor könnyebb dolgod van. Ha nem, akkor nehezebb, de azon kívül, hogy csóválja a fejét... üvöltözik veled egyet max, túléled.

Amúgy a borotva tényleg nem a legjobb megoldás, ha van rá keret, akkor gyantáztasd, vagy gyantázd otthon, vagy epiláld, azt csak egyszer kell megvenni. :D

2011. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy vehetsz szőrtelenítő krémet is :D én is ezzel szoktam ;)

14l

2011. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jézus! Milyen anya az ilyen? Inkább elnézné, ahogy kiröhögnek téged, meg kibeszélnek? Engem nem érdekelne, hogy mit mond, a saját testemmel azt csinálok amit akarok és a lényeg, hogy én jól érezzem magam a bőrömben.
2011. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igazad van 5. válaszoló! Én is ezt mondom!!! :)
2011. ápr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
14 évesen szerintem jogod van ezt eldönteni...azt meg minősíthetetlennek atrom, hogy a hónalj borotfáláson is ki akadt, mert az higéniai és "társadalmi" követelmény
2011. ápr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!