Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza van Anyukámn...

Szerintetek igaza van Anyukámnak az alakomról? (KÉP)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy sose tartottam magam vékonynak, de nem is gondoltam azt, hogy kövér vagyok (175/66-68). Anyukám viszont rendszeresen beszól nekem, hogy ilyen alakkal nem kellene miniszoknyát/miniruhát/kivágott felsőket hordani, mert háznyi seggem meg hasam van, és hogy fogadjam el, mert az csak a csinos lányoknak áll jól :( pedig már 8 éve sportolok, és viszonylag elégedett vagyok az alakommal, de ettől mindig megcsappan az önbizalmam.

[link]

és így nézek ki miniszoknyában:

[link]


Szerintetek igaza van? És ha nem, akkor mit tudnék csinálni, hogy abbahagyja a piszkálást? Van, hogy éjszakákat is átsírok miatta, és ha mondom neki, akkor azt válaszolja, hogy "nem bőgni kéne, hanem lefogyni" :(

Mi a véleményetek? OK, tudom, hogy nem vagyok modellalkat, de azért ez még az elfogadható kategória, nem? vagy már ducinak minősül? :(


2011. máj. 12. 21:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy!!Anyukád butaságokat beszél.Nagyon jó alakod van bátran hordj miniszoknyát:)
2011. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%

Na hát anyukádnak aztán nem kéne így viselkednie veled. Mekkora bunkóság... Na de inkább nem húzom fel magam.

Nem vagy vékony, de abszolút nem vagy duci, és nagyon sok lány hord ilyen alkattal (vagy ilyenebbel) miniszoknyát. Semmi "izé" nincs benne. Szóval teljesen elfogadható, és hordd a miniszoknyádat, ha jól érzed magad benne.

Anyukád egyébként milyen alkattal rendelkezik, hogy így beszél veled?

2011. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
hát ez a legfurább, hogy ő meg pláne nem modellalkat, 160/80valamennyi (nem vallja be), de mondjuk neki egyfajta "mentség" lehet, hogy 3x szült. több rokonom mondta h biztos csak irigykedik, de az ember hogy feltételezhetne ilyet az anyjáról?! :S
2011. máj. 12. 21:43
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól áll a szoknya és egyáltalán nem vagy kövér.... még duci sem. Nem értem anyádat komolyan. Belegázol a lelki világodba teljesen feleslegesen. Hordj szoknyát ha az tetszik neked, majd abbahagyja idővel a nyafit. 24L
2011. máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem határozottan vékony vagy!Örülnék én,ha ilyen lábaim lennének.A 178/75-ömmel is sikert aratok szoknyában. ;) Nem hogy te!Ne is foglalkozz vele!
2011. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%
váó a lábad nagyon szép a 2. képen :)
2011. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
jesszusom te nem is vagy kövér....sőt inkább girnyó..ányád féltékeny rád az tuti ..ne halgass rá...sztm egy anyának nem kéne ilyeneket mondania..fogyjon le ő...
2011. máj. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

anyád irígy

mindig azt vedd fel, amiben jól érzed magad, mindenki más le van szarva

2011. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
köszi, ezek mind nagyon jól esnek (többen mondták már ezeket), de valahogy ezek ellenére sem tudom elengedni a fülem mellett ezeket a piszkálásokat. komolyan mondom, nincs olyan nap, hogy ne kifogásolná az öltözékemet, ha nem a súlyomra tesz megjegyzést, akkor arra, hogy túl magas a cipőm (175 cm vagyok), vagy idétlen a körömlakkom, vagy kinn van a derekam, vagy túl szűk a farmer (csőgatya), miért nem veszek 1 számmal nagyobbat? ....
2011. máj. 12. 21:52
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem (nem akarlak megbántani) de anyud féltékeny lehet rád. Hiszen egy anyának épp az lenne a dolga, hogy inkább szépeket mondjon a lányának vagy dícsérje, nem a mélybe lehúzni.

És egyáltalán nem vagy duci , sőt vékony vagy ilyen lábakkal nyugodtan hordj szoknyát! Csinos vagy!

Inkább anyud büszke lehetne, hogy ilyen kitartóan sportolsz.

Annyit tehetsz, hogy leülsz vele megbeszélni őszintén, és higgadtan a dolgokat, hogy téged ez nagyon bánt. És jó lenne, ha nem sértegetne.Ha ezek után is sértegetne, ne hallgass rá, hiszen mostmár légy tisztában azzal, hogy nem vagy duci hanem igenis csinos vagy;).

És csak nyugodtan hordjad azt a szoknyát!

2011. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!