Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a legjobb szőrtelenítő...

Mi a legjobb szőrtelenítő módszer szerintetek?

Figyelt kérdés
ti borotváljátok pl.:a lábatokat?és ha igen hány éves korotokban kezdtétek?Ki mit használ ?Mi vált be neki?Gyantázás az jó? Vagy lehet olyan hogy gyümölcs vagy zöldségbe olyan vitamin vagy vmi van aamitől nem nő annyira??És hogy ha visszanő a szőr akkor olyat tud vki hogy nem lesz nagyobb,erősebb????? ebben érdekelne minden kinek mi a legjobb meg minden!
2011. ápr. 22. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
én a hónaljszőrömet szőrtelenítő krémmel szedem le. Ajánlom neked is , mert ha utána nézel pár krémnek akkor nagyon hatásosak.
2011. ápr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oké köszi! kipróbálom és akor még lábra mit?
2011. ápr. 22. 15:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Én mindenhol epilálok. Igaz az elején fájdalmas kicsit, de hamar meglehet szokni. A lábszáramon szinte már alig érzem. Gyökerestől kitépi a szőrszálakat, elég hetente 1x csinálnom. Mindegyik szőrtelenítési módot (borotva, gyanta, krém, epilátor) átnyálaztam rendesen, és nekem ez a megfelelőbb.


15/L

2011. ápr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem a gyanta a legjobb

tartósság szempontjából és fájdalom szempontjából is jobb az epilátorrnál

krémbe szerintem nagyon káros dolgok lehetnek..

borotva után pedig szúrós lesz az ember,és nagyon gyakran kell csinálni

amióta gyantáztatok egyre kevesebb szőröm van és ha ki is nő puha,nem szúr:)

2011. ápr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha borotválod akkor mindig erősebb és több lesz a szőröd,de nem fáj.. ráadásul 3-4 naponta muszáj ismételni

az epilálás szerintem a legfájdalmasabb egyesével tép ki a szőröd,hónaljnál túlélhetetlen.. ez nekem olyan 2 hétig bírja. nem lesz erősebb a szőr,sőt idővel foltokba már vissza se nő.

a gyanta a leghatásosabb,szerintem nem fáj annyira mivel sok szőrszálat tép ki egyszerre és nem egyesével. nekem 3 hétig minimum nem nő vissza,és idővel itt is ritkul..:)

2011. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tévhit hogy a borotválástól egyre erősebb lesz:)csak azért tűnhet így,mert nem kitépi a szőrt csak levágja a felső részét,ami vékonyabb mint az alja
2011. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi:D
2011. ápr. 22. 21:52
 8/8 anonim ***** válasza:
szőrtelenítő krém jó fanszőrzetre is?
2011. máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!