Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a legjobb...

Szerintetek mi a legjobb fogyókúrás modszer a mozgáson kívül mert én szívbeteg vagyok?

Figyelt kérdés
Már próbálkoztam rubint rékával, de attól elkezdtem szédülni és émelyegni, és ez töbször ids így volt.Aztán próbálkoztam a szűztea kapszulávalés maga a teával de az sem hasnzál!Szerintetek mit tegyek?
2010. jan. 6. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Tanulj meg helyesen táplálkozni!!! Hogy mennyi fehérje, szénhidrát, és zsír bevitelre van szüksége a szervezetnek. Mikor, és mit kell enni, mik a jó és rossz szénhidrátok, telített, és telítettlen zsírsavak. Minek mi a szerepe. Milyen vitaminokra van szüksége a testünknek, és milyen ásványi anyagokra. Milyen időközönként kell étkezni, és mit. Miben van rost, és mi az. Mi az az anyagcsere, és miért számít, hogy gyors-e, vagy lassú... hogyan lehet gyorsítani... Mi az aerob és anaerob mozgás, mi a ketoacedózis, mikor fogyunk, mikor hízunk, mi miért van... Tudod ez csak így működkik... nem gondolod, hogy ha csak be kéne kapkodni egy-két kapszulát, akkor nem lenne ennyi kövér ember????
2010. jan. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igaza van az előttem szólónak. de szerintem neked mindenképp beszélni kellene orvossal is előtte és kérd ki a véleményét az étrendet illetően.
2010. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az első gyakorlatilag csak kioktatott de rendes tanáccsal nem szolgált. Ilyet bárki tud.

Na mindegy..

Úszásról nem lehet szó? Bocs, nem tudom úszni lehet-e a szived miatt, csak egy javaslat volt. Az étkezésen sok múlik és elég ha csak lazán csinálsz felüléseket vagy szobabiciklizel pl és ha rossz abbahagyod és pihensz.

De szerintem is beszélned kellene orvossal hogy szeretnél fogyni de nem tudod hogyan kezdj hozzá. Mondd neki, hogy próbáltál mozogni de a szíved miatt problémás volt.

2010. jan. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!