Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kisugárzás ( tekintet,...

A kisugárzás ( tekintet, mozdulatok ) mennyire ronthatnak le egy férfit külsőleg?

Figyelt kérdés
25F :)
2011. ápr. 22. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
hát..ha vannak lányos mozdulatai az eléggé..vagy ha az jön le,h egy beképzelt bunkó az is...
2011. ápr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ha az jön le, hogy bizonytalan, és feszült, görcsös kissé? :)
2011. ápr. 22. 16:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ez számít a legjobban:D rengeteget ronthat és javíthat..:D
2011. ápr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ront..

hugh grant minden filmjében összevissza pislog meg ilyen ááhh de utálom olyan izééé.

2011. ápr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tehát ha általában azt mondja egy nő, hogy kisfiúsabb vagyok pl mint a képeimen, az könnyen lehet a kisugárzásom miatt is, hogy attól leszek külsőleg kisfiús? :S
2011. ápr. 22. 21:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 100%-nál is jobban.
2011. ápr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem ha egy srác kisfiús :) persze azért tudjon határozottan viselkedni ha a helyzet megköveteli, de a kisfiússág nekem pluszpont :)
2011. ápr. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nőtől is és a helyzettől is függ. :) De én például az idősebb pasikért vagyok oda :) :$ Úgyhogy én azt szeretem amikor a férfi magabiztos :) De anyukámnak meg pl egy nála 7 évvel fiatalabb a férje.. és van aki meg a félősebbeket szereti :) Szerintem ne izgulj ilyeneken :) 15/L
2011. máj. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nalam teljesen. De ez nyilvan fugg ferfitol is.

Egy idoben eleg sokat randizgattam ismerosok ismeroseivel. Volt egy pasi, aki nagyon-nagyon jol nezett ki, gyonyoru szemei voltak, magas volt, sportos, jol oltozott, szep haj, szep bor, sorolhatnam. 30-as evek elejen. A randi elso perceben elment az osszes eletkedvem, mert annyira, de annyira gyamoltalan volt, olyan sutan mozgott, beszelt, felve nezett, mintha o lenne a kisfiam es eppen vinnem az elso iskolai napjara. En pedig meg nem ohajtottam gyermeket vallalni, igy nem lett tobb randi. Hozzateszem, hogy kb 3 oran at totyorgott mellettem, direkt hagytam, hogy o iranyitsa a randi helyet (hatha ismeros terepen batrabb lesz), de nem valtozott semmi.

Hirtelen megertettem hogyan lehet szabad es gyermektelen egy ennyire tuti pasi (kulsoleg) 32 evesen.

2011. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!