Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A jó kisugárzás mit foglal...

A jó kisugárzás mit foglal magában?

Figyelt kérdés
Mert ugye főként az számít:D Szóval mitől tetszik meg egy lány kisugárzása srácok?(De más is írhat:D)
2011. ápr. 24. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet leírni :S

nekem gyakran előfordul, hogy a lány nem néz ki jól, de olyan szintű kisugárzása van, hogy csak na!

2011. ápr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A hogy csak na érdekelne:$ :D

Pl. vicces,szexi,aranyos,kedves, v miiii?? :)

2011. ápr. 24. 13:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
önbizalom
2011. ápr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

elmesélek egy történetet. utcán járva sztem nekem minimális a kisugárzásom, nagyon ritkán volt olyan is h pl összenézek egy lánnyal és egymásra mosolygunk. aztán egyszer a villamosról leszállva észrevettem h éppen a hátitáskámban turkálnak ami a hátamon volt. mivel rajtakaptam, nem sikerült ellopnia az illetőnek semmit, de annyira felforrt az agyvizem, h annyira dühös és ingerült igen ritkán voltam valaha is. még szerencse h maradt egy kis önkontrollom és nem álltam le verekedni. mert amugy nyugis srác vagyok, de akkor nem sok választott el ettől. lényeg h miután elküldtem "finoman" szegény kisebbségit, mentem tovább az utamon, persze ez a düh, vagy nem is tudom minek nevezzem végig bennem volt. és a lényeg h komolyan mondom utána az utcán, ami már nem a tett helyszínén volt, annyi lány nézett rám mosolygósan mint még komolyan összesen soha. szóval akkor a kisugárzásom nagyon megnőhetett, az biztos.

hát ennyit akartam megosztani, tanulságot vonj le ha találsz =D

20F

2011. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg egy eléggé megfoghatatlan dolog, de ha nagyon muszáj lenne megfogalmazni, talán azt mondanám, hogy pozitív személyiség.

Magabiztos(de nem beképzelt), céltudatos, kedves, intelligens, önmagát adja.

2011. ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a lelki tisztaság az ami pozitívan tud hatni. Ha nem ütöttél vissza, még ha harag is van benned, jól oldottál meg egy életfeladatot. Letudtál egy karmát. ezért voltál más az emberek szemében.
2011. ápr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon a válaszokat:D Hát ez a lopós történet fura...de azt hiszem megértettem belőle valamit :)
2011. ápr. 24. 20:59
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Itt szerintem elég jól leírják, mit is foglal magában:


[link]

2011. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :D Zöldkéz :))
2011. júl. 25. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!